افزونه اتصال گرویتی فرم به میل چیمپ

یکی از راه های کاربردی در بازاریابی آنلاین , کمپین های ایمیل مارکتینگ می باشد . یکی از روش های مدیریت این کمپین ها , میل چیمپ می باشد . mailchimp یک سیستم کارآمد و برنامه تحت وب می باشد که یک نسخه رایگان برای ارسال ایمیل به صورت انبوه در اختیار شما می گذارد . شما با این برنامه می توانید لیست ایمیلی خود را مدیریت نمایید. کمپین های متنوع بدون فیلترهای اسپم بسازید و از آن ها گزارش دریافت نمایید.

افزونه اتصال گرویتی فرم به میل چیمپ به شما این امکان را خواهد داد تا بتوانید فرم های خود را با سرویس mailchimp ادغام کرده و از این طریق افراد بیشتری را به مخاطبین خبرنامه خود جذب کنید. این افزونه با امکاناتی که در اختیارتان قرار خواهد داد هر فرم سایت شما را به یک مشترک بالقوه تبدیل می کند.

در مرحله اول کار با این افزونه ابتدا باید به حساب کاربری خود در میل چیمپ رفته و یک API ایجاد کنید. پس از دریافت کلید API آن را در تنظیمات این افزونه وارد می‌کنید تا به این سرویس متصل شود. پس از این مراحل است که میتوانید در هرکدام از فرم های که نیاز دارید این امکان را فعال کرده و به هرکدام لیست های مخاطبین خود در میل چیمپ متصل کنید.

افزونه اتصال گرویتی فرم به میل چیمپ

با وارد کردن کلید API عملا به میل چیمپ متصل هستید!

پس از مرحله اتصال به تنظیمات هرکدام از فرم های که مراجعه کنید این امکان را خواهید داشت تا فرم مورد نظر را به مخاطبین خود در میل چیمپ متصل کنید.

این افزونه امکانی را نیز در اختیارتان قرار خواهد داد تا وسیله آن مخاطبین خود را بهینه کرده و افرادی که مایل به دریافت ایمیل هستند را انتخاب کنید.

به این post امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات