انجمن تعطیل می باشد.

از ایجاد تاپیک و پست های جدید خود داری نمایید.

لطفا این اطلاعیه را مطالعه بفرمایید.

پست شدن اتومات فرم ها

ارسال شده در: درخواست افزونه جانبی
  • kkkias در: شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ در ۳:۱۸ ب٫ظ #5117

سلام به استاداگرامی و گران قدر
    من یک سایت اگهی دارم گه مشتری هام میان فرم بنده رو پر میکنن بعد من باید برم از داخل این فرم ها یکی یکی اطلاعات اگهیشون رو بگیرم و کپی کنم و در یک پست بزارم .
    حالا میخواستم ببینم افزونه ای هست که این کار رو خودش انجام بده و فقط من بخواد تایید کنم و سایز عکس ها رو کم کنم.
    یعنی فرم که مشتری ها پر کردن من فقط نیاز به تایید باشه و نخواد برم فرم هی کپی پیست کنم در نوشته تازه.
    با تشکر

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ در ۸:۱۰ ب٫ظ #5133

سلام . خب دوست عزیز چرا از فیلدهای ارسال نوشته استفاده نمی کنید . خود گرویتی فرم این قابلیت رو داره که بشه پست مهمان ارسال کرد . تو فیلدها هم یک سری از فیلدها تو گروه فیلدهای ارسال نوشته هستند . از اونها استفاده کنید . البته به فکر فارسی سازی و نوشتن درگاه برای افزونه wp userfrontend pro هم هستیم . ان شاالله هفته آینده آماده میشه . اون کارش همینه کلا .

• kkkias در: سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴ در ۵:۲۸ ب٫ظ #5484

سلام قربان . بنده از از اون فیلد ها استفاده نمیکنم جون قالب یکم زشت میشه و همچنین همه نمی دونن چی کار باید بکنن و گیج میشن و مشکلات که داره….
    میخواستم ببینم این افزونه ای که فرمودین اماده نشد؟ اینا تجاری کنین من حاضرم هر قیمتی بخرم خیلی لنگشم.
    ممنون

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴ در ۳:۰۷ ق٫ظ #5523

اگه نیاز به پرداخت نداشته باشید ، خود افزونه ای که گفتم نسخه pro اش پولیه ولی سرچ کنید توی نت هست .

درگاهشم تقریبا آماده هست ولی خورده کاری هاش مونده .

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.