انجمن تعطیل می باشد.

از ایجاد تاپیک و پست های جدید خود داری نمایید.

لطفا این اطلاعیه را مطالعه بفرمایید.

همسان‌سازی با افزونه همکاری در فروش

ارسال شده در: پرسش و پاسخ
  • Mehraban در: یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴ در ۷:۲۲ ب٫ظ #9855

سلام
    شرمنده اینقدر زیاد مزاحم وقتت میشم!

و اما بعد …
    من جایی دیگه هم تایپک زده بودم گفتم شاید نبینی، اینجا هم بیشتر توضیح میدم

اول: سیستم فروش من با وردپرس نوشته نشده!
    – یعنی از وردپرس فقط به عنوان یه سایت اطلاع رسانی استفاده میکنم و فروشگاه روی یه سیستم مجزای دیگه هست.

دوم: حالا من میخوام یه کسب و کار بازاریابی راه بندازم
    – توی پنل فروشگاه چیزی به عنوان بازاریابی نیست الا یه فیلد معرف که به هیچ جایی وصل نیست و فقط یه ورودی رو دریافت میکنه. یعنی اصلا فروشگاه مجهز به سیستم همکاری در فروش نیست.

سوم: من با استفاده از گرویتی فرم همکاری رو طراحی کردم که کاربر علاوه بر عضویت در وردپرس سایر اطلاعات شناسایی و بانکیش رو هم بگیرم.

چهارم: افزونه همکاری در فروش رو نصب کردم و تنظیمات مربوطه [مرتبط کردن با گرویتی و درصد ها و …] رو انجام دادم.

مشکل:
    1. با اینکه کاربر ثبت نام میشه در وردپرس ولی به عنوان بازاریاب شناخته نمیشه و باید به صورت دستی تو افزونه همکاری اضافش کنم!
    2. بعد دستی اضافه کردن با مراجعه به لینک ارجاع بازدیدی ثبت نمیشه (البته میدونم این به گرویتی ربطی نداره ولی …)

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴ در ۷:۵۷ ب٫ظ #9869

سلام .
    مشکل شما راستش زیاد واضح مطرح نشده و زیاد متوجه نشدم که در مجموع به گرویتی فرم ارتباط داره یا نه .

ولی قبلن از پلاگی affiliatewp که استفاده میکردم قسمت هماهنگ سازی با گرویتی فرم رو هم داشت .

برای عضویت بعنوان بازاریاب هم توی تنظمیاتش داشت که این کار رو بکنه .

• Mehraban در: دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴ در ۸:۵۲ ب٫ظ #9872

بازم شرمنده نشد واضحتر توضیح بدم …
    خب اگر این افزونه همکاری رو با گرویتی پیوند بزنم، بعدش کسی که توسط لینک بازاریاب وارد میشه و فرم رو طراحی شده توسط گرویتی رو تکمیل و پروسه خرید رو انجام میده، پورسانت دریافت میکنه؟

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴ در ۹:۱۵ ب٫ظ #9873

والا خودم زیاد با این افزونه کار نکردم ولی توی تصاویر زیر اینطوری میگه :
    http://docs.affiliatewp.com/category/75-integrations

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.