انجمن تعطیل می باشد.

از ایجاد تاپیک و پست های جدید خود داری نمایید.

لطفا این اطلاعیه را مطالعه بفرمایید.

نمایش اطلاعات فرم

ارسال شده در: پرسش و پاسخ
  • muhammadn در: یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ در ۴:۴۶ ب٫ظ #5388

سلام

اولش که ممنون برای همه زحمت هایی که کشیدید، واقعا افزونه شما باعث میشه گرویتی فرمز اینجا کاربرد پیدا کنه!

اما سوال من، ممنون میشم اگر بتونید راهنمایی کنید من رو،

من از گرویتی فرمز برای بخش ثبت نام سایت می خواهم استفاده کنم، ثبت نام پیچیده ای دارم و اطلاعات حساسی از کاربر ها می گیرم، که واقعیتش رمزنگاری ین اطلاعات بود که من رو به استفاده از گرویتی فرمز مجبور کرد.
    تونستم این فرم چند صفحه ای با تمام شرایط منطقی نمایش فیلد ها و … رو بسازم، همینطور با افزونه مربوط به رجیستر، کاربر را عضو سایت میکنم.

با این پست و این پست صفحه لاگین و فورگت پسورد را هم ساختم.

اما چیزی که برایم اهمیت داره اینه که بتونم برای کاربر یک صفحه مثل پروفایل بسازم، که نه فقط کار بر بتونه اطلاعات خودش رو ببینه، بلکه از اون مهمتر بتونه بعضی از اون اطلاعات رو ویرایش هم بکنه (تقریبا اکثر اون ها، بجز نام کاربری مثلا)
    ضمنا همونطور که گفتم برام مهمه که بتونم اطلاعات کاربر رو رمزنگاری هم بکنم برای همین از این افزونه استفاده می کنم و نمیتونم اطلاعات دیگر رو UserMetaData ذخیره کنم.

خلاصش اینکه راهی هست که من این کار (نمایش و ادیت اطلاعات یک فرم) رو انجام بدم ؟
    بازم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ در ۷:۵۳ ب٫ظ #5398

سلام . خواهش میکنم .
    ولی ببینید از توضیحات شما 2 چیز جدا از هم برداشت میشه .

از جمله زیر برداشت میشه که کاربر بتونه اطلاعات کاربریش رو ویرایش کنه . ( خب به نظرم با افزونه یوزر پرو میشه ولی خودم با یوزر پر کار نکردم ) :
    اما چیزی که برایم اهمیت داره اینه که بتونم برای کاربر یک صفحه مثل پروفایل بسازم، که نه فقط کار بر بتونه اطلاعات خودش رو ببینه، بلکه از اون مهمتر بتونه بعضی از اون اطلاعات رو ویرایش هم بکنه (تقریبا اکثر اون ها، بجز نام کاربری مثلا)

اما از جمله زیر برداشت میشه که بخواد اطلاعات فرمش رو تغییر بده :
    خلاصش اینکه راهی هست که من این کار (نمایش و ادیت اطلاعات یک فرم) رو انجام بدم ؟

که تو پست زیر توضیح دادیم :
    https://gravityforms.ir/1058/callback-order/

• muhammadn در: دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴ در ۰:۲۸ ق٫ظ #5403

مرسی از جوابتون

بله دقیقا کاری که میخواهم بکنم، کاری هست که یوزر پرو انجام میده.
    اما مشکل اینجاست :

ضمنا همونطور که گفتم برام مهمه که بتونم اطلاعات کاربر رو رمزنگاری هم بکنم برای همین از این افزونه استفاده می کنم و نمیتونم اطلاعات دیگر رو UserMetaData ذخیره کنم.

یوزر پرو دیتا رو رمز نگاری نمیکنه و دقیقا دیتا رو تو یوزر متا دیتا ذخیره میکنه که من نمیتونم دیتای حساس یوزر ها رو بدون رمزنگاری تو دیتابیس نگه دارم.

استیکی لیست اما مشکلش اینجاست که اولا من نتونستم کل دیتای یوزر رو نشون بدم توش (فرم ثبت نامم 4 صفحه است) دوما نحوه نمایش نمیشه لیستی باشه و از نظر جی_یو_آی لازم دارم تو حالتی شبیه همون فرم نشون بدم.
    اگه راهی برای پر کردن اطلاعات فرم، از دیتای قبلا پر شده داشته باشیم خیلی خوب میشه.

ضمنا تفریبا 90% احتیاجات من با افزونه Gravity View برآورده میشه … اما هیچ جا نتونستم دانلودش کنم … امکان خریدش تو کشور هم نیست، شما می شناسید این افزونه رو ؟ راهی برای دانلودش می شناسید ؟

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴ در ۳:۲۳ ق٫ظ #5405

سلام مجدد . والا من خودم با افزونه ای که میگید رمز نگاری میکنه کار نکردم .. ولی یعنی اگه از یوزر متا استفاده نمیکنه حتما تیبل جدا گانه تو دیتابیس میسازه و ازون استفاده میکنه . که اگه قرار باشه ازون ها استفاده بشه باید یک افزونه مجزا واسه این کار نوشته بشه .

ولی افزونه ای که گفتید هنوز لو نرفته توی نت و باید حتما خریداری بشه . البته یه افزونه دیگه هم هست که سایت gravitywiz.com میفروشه . gravity perk این هم عالیه … حالا نمی دونم کار راه انداز هست یا نه ولی اینم لو نرفته .

• muhammadn در: دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴ در ۱۰:۳۹ ق٫ظ #5440

افزونه رمزنگاری میاد بالا سر گرویتی فرمز وای میسه و همه کانکشن های دیتا بیسش رو وسط کار انکریپت و دیکریپت میکنه، چیزه بدی نیست، ولی نتیجه اش اینه که همه اطلاعات تو همون دیتا بیس گرویتی فرمز نگه داری میشه

افزونه که گفتید هم عالیه اما نمیشه گیرش آورد !

مرسی خلاصه

راستی برای ادیت کردن پروفایل با ترکیپ یه سری روش ها راه هایی هست ، برای کسی که بعدا از گوگل شاید به اینجا برسه یه سرنخ هایی بدم :

فرم رو باید با این قابلیت ساخت: اجازه دادن به فیلدها برای ارزیابی پویا و قاعدتا برای هر فیلد یک پارامتر تعیین کرد
    فیلد های عادی مثل پسورد و نام و … که جز اطلاعات یوزر هست از یوزر خود وردپرس باید پرشه اطلاعات بسیار خوبی و تقریبا روش گام به گامش تو این پست هست : http://wp-doin.com/2014/10/22/gravity-front-end-login-register-part-3/

اما برای فیلدهای دیگه ای که ممکنه داشته باشید و قاعدتا توی یوزرمتا ذخیره نکرده باشید باید از توابع خود گرویتی استفاده کنید :
    GFAPI و … که برای کار باهاش باید داکیومنت هاش رو بخونید

اینم لینک بدی نیست

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴ در ۳:۰۹ ق٫ظ #5524

متاسفانه با افزونه ای که گفتید کار نکردم و کلا تو همچین شرایطی قرار نگرفتم بخوام تست کنم . فرصت تستش هم وجود نداره متاسفانه .

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.