انجمن تعطیل می باشد.

از ایجاد تاپیک و پست های جدید خود داری نمایید.

لطفا این اطلاعیه را مطالعه بفرمایید.

نشان ندادن گزینه sticky list بعد از نصب افزونه

ارسال شده در: پرسش و پاسخ
  • Jey در: دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴ در ۸:۳۱ ب٫ظ #6082

سلام
    می خواستم طبق پست آموزشی که در سایت گذاشتید پیگیری وضعیت سفارش رو انجام بدم. طبق اموزش افزونه Gravity Forms Sticky List رو نصب کردم ولی تو بخش فرم و تنظیمات فرم که می رم گزینه Sticky List به منو تنظیمات فرم اضافه نمیشه. چندبار هم غیرفعال کردم و باز فعال کردم نشد. آیا تنظیمات یا مساله ای هست که جامونده و من انجام ندادم؟

• Jey در: سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۴ در ۰:۱۴ ق٫ظ #6083

یه سوال دیگه اینکه بعضی وقتا وقتی کاربرا تو فرم ثبت می کنن دو تا تکراری از اون entry ثبت میشه. آیا قبلا کسی به این مشکل برخورده و اگه راه حلی داره ممنون میشم راهنمایی کنید.

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: جمعه ۲ مرداد ۱۳۹۴ در ۴:۵۹ ب٫ظ #6178

سلام . نه والا همچین مشکلی که 2بار ثبت بشه نداشتیم . شما حال آیجکس فرم رو تو برگه میذارید یا غیرآیجکس ؟

برای استیککی هم توی مخزن وردپرس توی نظرات یا تاپیک هاش هر سوالی بپرسید جواب میدند .. البته به نظرم شما قبل آخرین نسخه گرویتی فرم رو از صفحه اول پرشین اسکریپت دانلود کنید و سایر افزونه هاتون رو هم جهت نبودن تداخل غیر فعال کنید اگه جواب نداد توی تاپیکش توی مخزن مطرح کنید .

• Jey در: یکشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۴ در ۱۲:۰۲ ب٫ظ #6227

ورژن جدید گرویتی فرم رو نصب کردم یه مشکلی بوجود اومده اونم اینه که وقتی تو صندوق ورودی روی فیلد عکس کلیک می کنم و می خوام نشون بده ارور 500 internal error رو میده. به نظرتون مشکل از کجاست و چجوری میشه رفعش کرد
    ممنون

• Jey در: یکشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۴ در ۵:۱۷ ب٫ظ #6241

وقتی sticky list رو فعال میکنم تو صفحه تاییدیه مقادیر فیلدها رو نشون نمیده مثلا اینجوری نشون میده نام کالا : {نام کالا:28} تعداد : {تعداد:15}

مقادیر رو نمیاره. راهی هست که این مشکل رفع بشه؟

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴ در ۷:۴۰ ب٫ظ #6253

برای این مشکل 500 internal error احتمال قوی برمیگرده به فایل .htaccess موجود در فولدری که تصویر توش وجود داره .

برای صفحه تاییدیه هم از چه نوع تاییدیه استفاده میکنیم که این مشکل هست ؟ تاییدیه ای که برگه های وردپرس رو شامل میشه ؟

یا تاییدیه عادی؟

• Jey در: سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴ در ۴:۰۴ ب٫ظ #6289

ممنون عکس مشکلش حل شد. در مورد مشکل Stickly List از تاییدیه متن استفاده می کنم. تو صفحه ی خود افزونه هم رفتم گفته که این مشکل رو حل کرده :

1.0.5

Fixed a nasty bug that prevented confirmation and notification settings from being displayed if Stickly List was active but not enabled for a form.

ولی این مشکل نمی دونم چجوری لازمه حل شه. فرم رو هم آپدیت کردم از پرشین اسکریپت اما مشکل حل نشد.

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴ در ۱۰:۲۰ ب٫ظ #6316

تو قسمت تاپیک خود افزونه هم تو مخزن مطرح کنید ببینید چه جوابی میدن .

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.