انجمن تعطیل می باشد.

از ایجاد تاپیک و پست های جدید خود داری نمایید.

لطفا این اطلاعیه را مطالعه بفرمایید.

نبودن فیلدهای کلمه عبور،نظر سنجی ، آزمون ، امضا ، کد تخفیف

ارسال شده در: بسته فارسی ساز
  • علی در: سه شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۴:۵۲ ب٫ظ #4279

سلام و درود
    1- شما در عکس های بسته ی فارسی ساز که منتشر کردید این فیلد ها (کلمه عبور،نظر سنجی ، آزمون ، امضا ، کد تخفیف) در قسمت فیلدهای پیشرفته هست ولی در صورتی که من آخرین نسخه های افزونه و بسته فارسی ساز رو نصب کردم هیچ کدوم نیستند .
    2- این سوال در رابطه با گرویتی فرم نیست ، مجبور شدم اینجا مطرح کنم ، هرجای سایت گشتم منوی تماس با ما نبود . در هر صورت ، از منوی چسبانی که در سایت درست کردین که هنگام اسکرول به پایین با افکتی که داره خیلی خوشم اومد اگر تونستین برام توضیح بدین ، اگه اینجا نشد سوال دومی رو به ایمیلم بفرستید space_ige@yahoo.com میدونم که خیلی سرتون شلوغه لطف میکنید . مرسی

اینم بگم که دیدگاه من به انعطاف پذیری بالایی که گرویتی فرم داره تغییر کرده، فوق العاده اس ، بینهایت تشکر از زمانی که برای فارسی سازی گذاشتین ………

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: سه شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۰:۳۳ ب٫ظ #4319

سلام .
    1 – ادانز هست که اگه لایسنسی که تو پرشین اسکریپت گذاشتیم هنوز اعتبار داشته باشه میتونید از قسمت فرم ها >> افزودنی ها فعال کنید .
    2 – از قالبه . قالبش اماده هست و مولتی نیوز .

• atestok در: جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۹۴ در ۱:۳۷ ب٫ظ #6795

سلام
      امکان داره بعد از پایان آزمون در فرم ، با توجه به نمره کسب شده، پیغام خاصی نشون داده بشه؟

ممنون از پشتیبانی خوبتون

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ در ۹:۱۹ ب٫ظ #6821

سلام .
    اگر چند تا تاییدیه بسازید میتونید برای هر تاییدیه یک شرط بزارید اما تست کنید ببینید که نمره آزمون هم جز شروط ضاهر میشن یا خیر .

البته بعید میدونم نمره بعنوان شرط جدا در نظر گرفته بشه .

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.