انجمن تعطیل می باشد.

از ایجاد تاپیک و پست های جدید خود داری نمایید.

لطفا این اطلاعیه را مطالعه بفرمایید.

مقادیر گرویتی فرم ضربدر قیمت ووکامرس ؟

ارسال شده در: پرسش و پاسخ
  • محمدرضا ایزدی نشاط در: جمعه ۱۹ تیر ۱۳۹۴ در ۱۰:۰۱ ب٫ظ #5874

سلام من میخواهم قیمتی که بر مبنای طول*عرض که از کاربر سوال میکنه و بعد ضربدر (قیمت ووکامرس) را محاسبه کنم و در wwocomerce نشان دهم و از پلاگین مربوطه هم استفاده کردم….. ولی فقط تونستم جمع مبلغ و مساحت را نشان دهم… چه کنم که این مقادیر ضرب شود… ؟
    آقای ستوده با تشکر از سایت خوبتون!!

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۴ در ۸:۳۹ ق٫ظ #5881

سلام . شما باید در فرمتون توی گرویتی فرم از فیلد محصول از نوع محاسباتی استفاده کنید . اول فرمتون رو ذخیره کنید و بعدش فیلد محاسباتی رو به فرم اضافه کنید تا همه برچسبهاش فراخونی بشه .

• محمدرضا ایزدی نشاط در: شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۴ در ۱۱:۰۶ ب٫ظ #5894

سلام ممنون از راهنمایی اینکارو کردم…. دو تا مشکل به وجود امده :
    اول: اینکه مقادیر ورودی کاربر رو وقتی میگیره و میخواد عملگرهایی که من در فرمول وارد کردم رو انجام بده خیلی طول می کشه.. و حتی کروم و فایر فاکس ریستارت میشن..
    .
    .
    دوم اینکه : فیلد خروجی رو جلوش یک واحد دلار میندازه یعنی واحد پولی حساب میکنه… که من نمیخام اینطور باشه … در واقع میخوام طول و عرض و ارتفاع رو بر حسب سفارش کاربر ازش بگیره و ضربدر قیمت که من در وو کامرس وارد کردم بکنه…و نتیجه رو در چک اوت به کاربر نشون بده..
    ..
    .
    اومیدوارم منظورمو رسونده باشم.. اگر اسکرین شات لازم است بفرستم؟

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: یکشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۴ در ۲:۰۶ ق٫ظ #5897

سلام . شما از افزونه زیر استفاده میکنید دیگه درسته ؟
    http://docs.woothemes.com/document/woocommerce-gravity-forms-product-addons/

ببینید احتما شما یک جا رو اشتباه کردید . برای واحد پولی که واحد پولی ووکامرس و گرویتی رو روی ریال یا تومان بذارید دلار نشون نمیده . برای هنگی مرور گر هم میگم احتمالا یا اشتباه کردید یا یکی از افزونه هاتون داخل تداخل jquery ایجاد میکنه . چون ببینید خودم دارم توی سایت webforest.ir/shop تو برخی از این محصولات از همین افزونه استفاده میکنم و کاملا درست حساب میکنه . البته من کلا قیمت و محاسبات رو توی گرویتی انجام میدم و گذاشتم کلا کاری با قیمت ووکامرس نداشته باشه و قیمت ووکامرس رو هم داخل فرمم لحاظ کردم .

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.