انجمن تعطیل می باشد.

از ایجاد تاپیک و پست های جدید خود داری نمایید.

لطفا این اطلاعیه را مطالعه بفرمایید.

مشکل در منطق شرطی و فرم

ارسال شده در: پرسش و پاسخ
  • soltane7posh در: پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ در ۹:۰۷ ب٫ظ #5204

درود من برای یک فیلد منطق شرطی قرار دادم که مثلا یه سری کد به کاربرا بدیم و بعد وارد اون فیلد کنند و اگه درست بود ثبت نام کنه و الا بگه کد شما اشتباه می باشد
    حالا هر کاری میکنم ثبت میکنه در حالی که اصلا مطابق با کد هام نیست

میشه یکی توضیح بده ممنون میشم

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ در ۵:۵۹ ق٫ظ #5269

سلام توضیح در مورد چی ؟
    ببینید منطق شرطی کارش معلومه … یک فیلد با استفاده از منطق شرطی میتونه با توجه به مقداری که سایر فیلدها دارن ظاهر بشه یا مخفی بمونه … احتمالا شما در حین ساخت فرم اشتباه کردید . فرمتون رو برون بری کنید و زیپ کنید اینجا پیوست کنید بررسی کنیم .

• soltane7posh در: جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ در ۳:۰۷ ب٫ظ #5290

میدونم اما خوب میگم که اصلا برابر نیست با اون منطق شرطی که من گذاشتم :دی کاربر هر کد دلخواهی که بخواد وارد میکنه و راحت رد میشه در حالی که کد های پیش فرضی که من گذاشتم فرق میکنه فرم رو از کجا برون ریزی کنم ؟

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ در ۳:۵۸ ب٫ظ #5296

مدیریت وردپرس ، فرم ها >> برون/درون ریزی
    برون ریزی فرم ها ، با پسوند json

• soltane7posh در: جمعه ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ در ۵:۳۱ ب٫ظ #5299

خدمت شما

لینک دانلود فرم

http://uploadboy.com/8jgxuwct8tse.html

اینم عکس

http://uploadboy.com/qefkcyt0lwh5.html

اینجوری تنظیم کردم میخوام که کاربر فقط اگر “تست علی” رو وارد کرد فرم بره مرحله درگاه یا ارسال بشه !! و یه عالمه کد دیگه فرض کنید کد ثبت نام هست که محدود میخوایم به چند نفر بدیم

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ در ۴:۱۴ ق٫ظ #5330

دوست عزیز این چیه دقیقا؟
    من ایمپورتش کردم فقط یه فیلد بیشتر نداره ؟
    پس کاربر با چی ثبت نام کنه ؟
    خیلی مشکلتون رو گنگ مطرح میکنید . برای منطق شرطی حداقل 2 فیلد نیازه … یعنی یک فیلد با شرط بر اساس یک فیلد دیگه … نه فیلد خودش …

• soltane7posh در: شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۱:۵۵ ب٫ظ #5355

یعنی نمیشه واسه همون یک فیلد شرط گذاشت ؟

فرض کنید میخوایم توی یک فیلد یک سری کد های ویژه رو بزاریم که ما به کاربر میدیم و اون موقع ثبت نام وارد میکنه اگر کد دقیقا کدی باشه که ما بهش دادیم بتونه ثبت نام بکنه و الا ارور بده میشه همچین چیزی ؟

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ در ۱:۰۹ ق٫ظ #5362

ببینید متوجه هستم شما چی میخواید ….

دوست عزیز دیگری هم مثل شما دقیقا همچین چیزی میخواست . سفارش دادند و براشون پلاگین نوشتیم که این کار رو انجام میده … :

https://gravityforms.ir/forums/topic/%D9%81%D8%B1%D9%85-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%AF-%D8%AE%D8%A7%D8%B5/

• soltane7posh در: یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ در ۱:۵۴ ق٫ظ #5365

هزینه پلاگین چند تومانه ؟

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ در ۷:۰۲ ب٫ظ #5392

سلام ایمیل بزنید .
    hannanstd@gmail.com

• YASS7216 در: دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ در ۳:۳۵ ب٫ظ #11976

سلام آقای ستوده منم این مشکل رو چند وقته که دارم همونطور که شما فرمودید من با قالب دیگری هم امتحان کردم ولی جواب ندارد تمامی پلاگین ها رو هم یکی یکی غیر فعال کردم ولی بازم جواب نداد قالبی که من روش امتحان کردم و جواب نداد الان روی یک هاست و دامین دیگری داره به خوبی فرم رو نمایش میده خواهمش میکنم کمک کنید من که دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه.

• mohsen14270 در: پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۳:۳۷ ب٫ظ #12067

سلام
    من از افزونه Quform استفاده می کردم ک ب افزونه Gravity Forms برخورد کردم تصمیم گرفتم که تست کنم
    ولی چندتا مشکل داره
    اول اینکه امنیت همیشه حرف اول میزنه
    توی بحث امنیتی من میخوام فرمم ب ی نحوی باشه ک ی کاربر فقط ی بار بتونه ثبت نام کنه با اطلاعات مخصوص خودش اما توی این فرم اصلا ب شماره ملی یا اطلاعات وارد شده ک قبلا ثبت شده ایرادی نمیگیره و راحت اجازه ثبت نام میده
    در صورتی ک Quform این ایراد میگیره و میگه این شماره ملی یا فلان اطلاعات قبلا در سیستم ثبت شده!!!
    دوم اینکه من میخوام در قسمت نحوه آشنایی یا ما توی فرم کاربر شاید بخواد 2 یا بیشتر از گزینه هارو انتخاب کنه ک توی Gravity Forms این امکان نداره و فقط ی مورد میتونه انتخاب کنه اما افزونه Quform میتونه با از گزینه های موجود 1 یا 2 و یا همرو انتخاب کنه
    سوم اینکه لیست شهر ها وقتی استان انتخاب میشه نشون داده نمیشه در صورتی ک بعد از فیلتر کردن و قرار دادن روی نام استان باید نشون داده بشه
    چهارم اینکه قالب کپچا درست تنظیم نیست و به هم میریزه و حالت بوسترپ فعال نیست
    پنجم اینکه قابلیت کاستومایز رنگ بندی و ظاهر و حاشیه به صورتی ک بتونیم رنگ مورد نظر برای حاشیه فرم و بک گراند فرم انتخاب کنیم مثل افزونه Quform نیست
    ششم و از همه مهم تر اینکه خروجی ک میخواییم نمیده بهمون همه فرم ها خروجی اکسل راحت میدن ولی این فرم نه
    هفتم اینکه برای تلفن نیمتونیم ی قالب خودمون تعریف کنیم کاربر اگر قصد زدن سایت داشته باشه با وارد کردن مقادیر زیاد بدون وجود الکوی مشخص میتونه باعث sql خوردن سایت بشه این برای فیلد های دیگه هم صدق میکنه!
    خیلی مشکلات زیادی دیدم من روی این افزونه
    این لینک صفحه ای هست ک ازش استفاده کرده ام
    http://imica.ir/%D9%81%D8%B1%D9%85-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%D8%AA%DB%8C%D8%A7-comptia/
    اگر میشه ی نگاهی بندازید و در بهتر کردنش بهم کمک کنید و بگید برای رفع مشکلات باید چیکار کنم
    با تشکر از همکاری شما
    محسن امرا.

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۱:۰۰ ب٫ظ #12098

سلام
    در مورد اول ، شما توی تب “عمومی” هر فیلد تیک بدون تکرار رو بزنید.
    در مورد دوم ، بجای رادویی میتونید از چک باک استفاده کنید . چک باکس چند تایی
    در مورد سوم ، کیوفرم همچنین چیزی نداره کلا . ولی توی گرویتی فرم حتما تداخل جیکوئری رخ داده . با قالب 2015 خود وردپرس هم تست کنید .

در مورد 4 ام چند تا کپچای دیگه توی سایت پست زدیم بخونید.
    در مورد 5 افزونه جانبی برای این کار داره ولی پولیه اما توی نت هست.
    در مورد 6 خروجیش رو تست کردم راحت با اکسل باز میشه . مشکل شما چیه؟
    در مورد 7 توی همین سایت پست زدیم “آشنایی با مفهوم قاب” مطالعه بفرمایید.
    در مجموع به هیچ وجه گرویتی فرم رو نمیتونید با کیوفرم مقایسه کنید و کیوفرم در برابر گرویتی حرفی برای گفتن نداره ولی خب این دیگه برمیگرده به خود کاربرها که کدوم رو انتخاب کنند.

• mohsen14270 در: شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۰:۲۶ ق٫ظ #12103

سلام و دورد
    عالی پاسخ دادید

در مورد 6 خروجیش رو تست کردم راحت با اکسل باز میشه . مشکل شما چیه؟

اصلا خروجی اکسل نداره!!!
    یعنی من نتونستم پیدا کنم
    اگر میشه راهنماییم کنید ک شدیدا نیاز دارم.
    با تشکر از پاسخ خوب و کاملتون.

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۳:۴۶ ق٫ظ #12178

سلام
    مدیریت وردپرس >> فرم ها >> برون / درون ریزی …

پیام های ووردی رو برون ریزی کنید یه فایل میده دانلود کنید که با اکسل باز میشه.

• afshin sima در: دوشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۵ در ۳:۵۱ ب٫ظ #14595

سلام
    دوستان مشکلی دارم مبنی بر اینکه میخوام به تعداد یک فرم رو از طریق کامپیوتر ثبت نام کنم
    ولی در هر باز که میخوام برم نفر بعدی رو ثبت نام کنم گزارش ثبت نام قبلی رو از طریق آی پی ادرس نمایش میده

ممنونم میشم راهنماییم کنین

• zirak58 در: سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ در ۸:۰۲ ق٫ظ #15531

مشکل اساسي با منطق شرطي در گراويتي فرم:
    ي مشکلي اساسي در ساخت فرم پيدا کردم اونم اينکه وقتي فيلد راديويي ايجاد و آن را شرطي ميکنم که يک فيلد تک خطي يا بزرگ نمايش داده بشه، فيلد شرطي ناپديد ميشه؟ چکار کنم.
    روي نرم افزارهاي Wamp و Xampp تست کردم مشکل داشت. روي هاست خودمم تست شده و ي هاست رايگان تست کردم. پس مشکل از هاست نيست.
    روي قالبهاي مختلف و 2015 تست شده جواب نداد.
    همچنين روي نسخه هاي مختلف وردپرس فارسي و انگليسي هم تست کردم. ديگه هنگ کردم.

نگاه کنيد: http://zirak58.webpi.ir
    نسخه وردپرس 4.6.1 و گراويتي فرم 2.0.7

منتظر جوابتون هستم.

شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد سایت شوید.