انجمن تعطیل می باشد.

از ایجاد تاپیک و پست های جدید خود داری نمایید.

لطفا این اطلاعیه را مطالعه بفرمایید.

مشکل با فیلد (کد ملی)

ارسال شده در: پرسش و پاسخ
  • YASS7216 در: پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ در ۱۲:۳۲ ب٫ظ #10221

سلام ببخشید آقا حنان من وقتی از فیلد کد ملی میخوام استفاده کنم ارور میده
    این ارور : (در هنگام اضافه کردن فیلد خطای Ajax رخ داده است)
    یه مشکل دیگه هم دارم وقتی تو فرم ها تیک (بدون تکرار) رو میزارم به صفحه بعد نمیره و همینطور علامت لود میچرخه ولی هیچ اتفاقی نمی افته . میشه راهنمایی کنید

• YASS7216 در: پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ در ۱۲:۵۷ ب٫ظ #10225

یه سوال دیگه هم داشتم که یادم رفت.
    چطوری میشه یک فیلد سری و سریال شناسنامه ایجاد کرد . مثلاً 3 تا ستون داشته باشه.
    به طور مثال 666666 / الف / 12

• Mehraban در: شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ در ۴:۵۲ ب٫ظ #10271

سلام
      گفتم این همه استفاده بردیم نامردیه یه دستی نرسونیم؛

به طور مثال 666666 / الف / 12

میشه 99 / aa / 999999

• YASS7216 در: یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ در ۴:۰۲ ب٫ظ #10295

دستت درد نکنه ولی برای الف باید 3 تا a گذاشت.

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ در ۹:۲۸ ق٫ظ #10250

سلام .
    حتما تداخل جیکوئری صورت گرفته .
    گرویتی فرم رو به نسخه 1.9.15 بروز کنید . یکبار با قالب 2015 تست کنید ببینید تداخل از قالب نباشه . اگه از قالب نبود یکی یکی پلاگین ها رو غیر فعال کنید ببینید تداخل از کدومه .
    اون مشکل لودینگ هم بخاطر همین هست یعنی از ajax . چون شما همون جا که میخواید فرم رو به برگه اضافه کنید اگه تیک ajax رو نزنید احتمالا مشکلی نخواهید داشت .

برای سوال دومتون هم از قاب ها استفاده کنید :
    https://gravityforms.ir/678/gravityforms-mask-input/

• YASS7216 در: شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ در ۶:۰۶ ب٫ظ #10274

مشکل لودیگ که به خاطر تیک ajax است و میشه با افزونه ای که در پست (فرم چند مرحله ای) همونی که آخر پست معرفی کردین رفع بشه .
    مشکل کد ملی هم با آپدیت افزونه گرویتی حل شد .
    مشکل تاریخ هم حل شد .
    و اما در مورد موضوعی که به شما گفتم ؛
    قبلاً به شما گفته بودم که چطور میشه کاری کرد که وقتی مشتری به وسیله کد دسترسی وارد فرم میشه بتونه شامل تخفیف بشه .
    راه حل :
    1. شما یک محصول میسازی که 2 تا آیتم داشته باشه (با استفاده از لیست بازشو)
    2. بعد از ساخت محصول به یکی از محصولات مثلاً قسمت 10000 تومان رو میدی و به محصول دوم قیمت 6000 تومان .
    3. حالا کد دسترسی رو ایجاد میکنید و قسمت (فعال سازی منطق شرطی) رو اینطور تنظیم میکنید ؟
    گزینه یک : محصولی که ساختید
    گزینه دو : هست
    گزینه سوم : توی این منو یکی از آن دو آیتمی که توی محصولتون توی لیست بازشو ساختید رو انتخاب میکنید (همونی که قیمتش کمتره(به عنوان تخفیف)) انتخاب می کنید.
    حالا وقتی مشتری روی یکی از دو گزینه (محصول) داخل لیست بازشو کلیک کنه (همونی که قیمتش کمتره) کد دسترسی براش فعال میشه و باید برای استفاده از محصول کمتر حتماً کد دسترسی وارد کنه وگرنه نمی تونه فرم رو ادامه یا ارسال کنه .
    این مطالب رو برای دوستانی که احیاناً توی شرایطی مثل من گیر کردن توضیح دادم تا کمکشون کرده باشم .
    با تشکر از آقا حنان عزیز.

• YASS7216 در: شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ در ۶:۲۲ ب٫ظ #10275

فقط مشکلم هنوز با این فیلد (متن تک خطی) جهت ایجاد یک قاب سریال شناسنامه پابرجاست.
    به محض اینکه از تیک (وارد کردن قاب استفاده می کنم) فرم درحالت (پیش نمایش زنده) نمایش داده نمیشه .

• YASS7216 در: شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ در ۶:۳۱ ب٫ظ #10276

2 تا مسئله دیگه در رابطه با فیلد (متن تک خطی) :
    وقتی از این فیلد به عنوان ایجاد قاب مثلاً برای سری و سریال شناسنامه استفاده می کنم 2 تا مشکل هست :
    1. نمایش ندادن فرم در حالت پیش نمایش زنده (عوضش توی حالت نمایش نشون داده میشه و قالبش هم درسته)
    2. در حالت نمایش نشون داده میشه قالبش هم درسته ولی فارسی تایپ نمیکنه توی قسمت حرف باید حتماً انگلیسی تایپ بشه .

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ در ۲:۳۳ ب٫ظ #10286

سلام مجدد.
    1 – پیشنمایش زنده به صورت پیشفرض بر روی حالت فعال ajax هست . شما باید کد زیر رو به آدرس پیشنمایش زنده اضافه کنید تا ajax خاموش بشه .
    &ajax=false
    مثل :
    test.com?post_type=gf_live_preview&id=1&ajax=false

2-خود گرویتی فرم به صورت پیشفرض فقط کاراکترهای انگلیسی رو برای قاب ها در نظر گرفته . ولی خب به روش زیر عمل کنید .
    به پوشه پلاگین gravityforms برید و پوشه js رو باز کنید . داخلش 2 تا فایل هست . به اسم های زیر :
    jquery.maskedinput-1.3.1.min.js
    jquery.maskedinput.min.js

داخلش هر کدومشون 2 تا کد به صورت A-Za-z هست که با کد زیر جایگزین کنید :

A-Za-zآ-ی

حالا باید کش رو خالی کنید . چه کش سایت اگه فعال هست ، چه کش مرورگر رو تا فایل js که ویرایش کردید مجددا فراخونی بشه .

• YASS7216 در: یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ در ۴:۰۱ ب٫ظ #10294

سلام ؛
    مشکل فارسی نوشتن حل شد ولی کلاً وقتی تیک وارد کردن قاب رو میزنم چه با ajax چه بدون ajax کلاً فرم رو نشون نمیده فقط توی حالت نمایش فرم دیده میشه (وقتی تیک وارد کردن قاب رو میزنم)

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ در ۴:۵۸ ب٫ظ #10316

سلام . خب این بخاطر تداخل جیکوئری قالب شماست . با قالب 2015 خود وردپرس یه تست بگیرید متوجه میشید . چون وقتی تیک قاب رو میزنید اون 2 تا فایل js که گفتم توی قالبتون فراخونی میشه .
    این مشکل تو قالب هایی پیش میاد که بجای اینکه بیان فایل jquery رو از کتابخونه وردپرس (wp-include) استفاده کنن خودشون فایل جیکوئری رو به صورت دستی تو قالب اضافه میکنن.

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.