انجمن تعطیل می باشد.

از ایجاد تاپیک و پست های جدید خود داری نمایید.

لطفا این اطلاعیه را مطالعه بفرمایید.

مشکل با سیستم همکاری در فروش

ارسال شده در: پرسش و پاسخ
  • sharifreza در: شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ در ۱۱:۱۶ ق٫ظ #10256

سلام

من برای سایتم کلاً برای فروش از گرویتی استفاده می کنم و خیلی هم راضی م.

سیستم همکاری در فروش affiliatewp رو پیاده کردم و دارم ازش برای تبلیغات تلگرامی استفاده می کنم. به شکلی که لینک می سازم و توی کانال ها تبلیغ میزنم و درصدی با ادمین کانال حساب می کنم.

ولی 2 تا مشکل دارم:

1- ارجاع ها باید دستی توسط خودم تأیید بشه. تا وقتی که ارجاع تأیید نشه، در پنل همکاری فروش اون شخص هم نمایش داده نمیشه.

2- توی لیست ارجاع هایی که من باید هر دفعه تأیید کنم، هر فرمی که پُر شده باشه رو میاره و کاری به این نداره که این فرم پرداخت شده یا نه. یعنی همه ی فرم های منصرف شده و معلق رو هم میاره. این یعنی من باید هر فرم رو باز کنم و چک کنم و بعد تأیید کنم.

خیلی ممنون میشم جواب بدید.

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ در ۳:۳۵ ب٫ظ #10293

سلام .
    خیلی وقته با این افزونه کار نکردم . ولی در مورد سوال 1 که فک کنم توی تنظیمات affiliatewp دیده بودم بشه گذاشت خودکار تایید بشه .
    2 – به زودی نسخه 2 درگاه های گرویتی فرم منتشر میشه . این مورد هم توش در نظر میگیرم .

• sharifreza در: یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ در ۱۰:۵۵ ب٫ظ #10300

با سلام و تشکر

جناب ستوده بنده خیلی عجله دارم و میخوام به هر نحوی شده سیستم همکاری در فروشم به طور کامل درست بشه. حتی اگه قرار باشه کسی برای خودم این سیستم رو درست کنه مشکلی ندارم که هزینه ش رو بهش پرداخت کنم. اگه وقتش رو دارید خیلی خیلی ممنون میشم که زحمتش رو خودتون بکشید.

دیشب براتون یک ایمیل هم ارسال کردم و لطف می کنید اگه باهام در تماس باشید. ممنونم.

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ در ۷:۴۵ ب٫ظ #10332

سلام .
    والا بنده هم نمیرسم . این روزها یکم مشکلات شخصی دارم . یکم که چه عرض کنم خیلی .
    برای این که چرا افزونه باید دستی تایید بشه یا اتوماتیک رو والا نمیدونم . قبلا که با edd ستش کرده بودم خودکار اکی میکرد . البته نسخه های خیلی قبلش بود . اما برای گرویتی فرم رو توی لینک زیر توضیح داده :
    http://docs.affiliatewp.com/article/87-gravity-forms

ولی تنها کمکی که از دستم در این مورد بر میاد اینکه اون مشکل دوم رو با زود منتشر کردن افزونه درگاه ها برطرف کنم .

شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد سایت شوید.