انجمن تعطیل می باشد.

از ایجاد تاپیک و پست های جدید خود داری نمایید.

لطفا این اطلاعیه را مطالعه بفرمایید.

محاسبه هزینه خدمات

ارسال شده در: پرسش و پاسخ
  • msmegr در: جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۳ در ۱۱:۰۹ ب٫ظ #500

عرض سلام و خسته نباشید
    چطور میشه فرمی ساخت که با انتخاب هر گزینه هزینه اون به هزینه کل اضافه و محاسبه بشه؟

• msmegr در: جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۳ در ۱۱:۵۵ ب٫ظ #501

آقا من با این انقدر ور رفتم که بالاخره پیدا کردم. ولی شکل اینه که تو پیش نمایش فرم قیمت را درست محاسبه می کنه ولی وقتی فرم را داخل یک برگه قرار میدیم و دخیره می کنیم قیمتها را صفر نشون میده!
    مشکل از چی می تونه باشه؟

• msmegr در: شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۳ در ۹:۰۶ ب٫ظ #509

آقا یه راهنمایی لطف می کنید؟
    بدجور گیرم.

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۳ در ۹:۰۹ ب٫ظ #510

سلام . بابت تاخیر عذر خواهی میکنم .
    برای مورد اول از فیلدهای محصول استفاده کنید . از تنظمیات فیلد میتونید این کارو انجام بدید .

برای مورد دومتون از فیلد مجموع استفاده کنید . اگر باز هم صفر نشون داد مشکل از تداخل فایل جاوا با قالب شما یا یکی از افزونه های شما هست . چون اونی که قیمت رو نشون میده از طریق جاوا هست .

• msmegr در: شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۳ در ۹:۱۴ ب٫ظ #511

ممنون مدیرجان
    طبیعتا تا بیام ببینم با کدوم فایل جاوا تداخل داره و … اصلا امکان غیر فعال کردنش بشه یا نشه… داستان طولانی میشه.
    برا من مهم نیست حتما تو قالب سایت نشون بده. مهم اینه درست محاسبه کنه و برا همه هم درست نمایش بده. حتی اگه تو یه صفحه سفید هم نمایش بده مشکلی نیست.
    با این شرایط چه راه حلی پیشنهاد می کنید؟

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۳ در ۹:۱۰ ب٫ظ #513

از درگاه استفاده میکنید ؟ چون داخل تنظیمات درگاه شاید گذاشتید قیمت زیر 100 تومن رو رایگان کنه . واحد پولی رو درست ست کردید؟

• msmegr در: یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۳ در ۹:۱۶ ب٫ظ #514

نه اصلا کار به درگاه نمی کشه. همون تو خود فرم وقتی گزینه های را انتخاب می کنی تو پیش نمایش قیمت را درست نشون میده ولی تو قالب صفر نشون میده.
    احتمال زیاد مشکل همون تداخل جاوا هست ولی چطور میشه تو یه صفحه خالی قرارش داد که با فایلهای قالب تداخل پیدا نکنه؟

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۳ در ۲:۱۵ ق٫ظ #516

خب برای اینکه صفحه خالی باشه .. کاری نداره .. شما میتونید یک قالب جدا برای یک برگه خاص ایجاد کنید . تو نت سرچ کنید قالب جدا برای برگه وردپرس ..
    آموزش خیلی زیاد ریخته براش .. یا توی پرشین اسکریپت هم بپرسید دوستان کمکتون میکنن .

حالا یه برگه بسازید و از افزودن فرم ، فرم مورد نظر رو انتخاب کنید و قالب برگه رو هم همون برگه خودتون بزارید .

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.