انجمن تعطیل می باشد.

از ایجاد تاپیک و پست های جدید خود داری نمایید.

لطفا این اطلاعیه را مطالعه بفرمایید.

لودینگ هنگام اتصال فرم به درگاه و عدم انجام کار

ارسال شده در: درگاه های پرداخت
  • meisam در: دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۴ در ۹:۵۲ ب٫ظ #6980

سلام
    ۱- ممنون از پلاگین. بسیار عالی است. اما هنگام اضافه کردن درگاه پرداخت به یک فرم، لودینگ همچنام ادامه دارد و کاری انجام نمی شود.
    لودینگ

همچنین بررسی کردم که تنها در پوسته‌ی من این مشکل وجود داره. پیشنهاد شما برای بهینه شدن پوسته و پلاگین چیه؟

۲- بعد از ثبت نام با همین ایمیل، به علت تغییر آواتارم ایمیلم را تغییر دادم. الان آمدم و دیدم هم اکانت حذف شده و هم تیکت ام. یک اطلاع میدادید تا توضیح بدم.

با سپاس

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ در ۲:۰۴ ق٫ظ #6985

سلام . خب وقتی فقط با قالب شما مشکل داره پس مشکل تداخل وجود داره . ندیده هم نمیشه گفت تداخل دقیقا از کجاست . اما چون تنظیم کردن درگاه های پرداخت معمولا یک بار انجام میشه و حالا شاید هر چند مدت یک بار نیاز به ویرایش داشته باشه و کار پر تکراری نیست پیشنهاد میکنم موقع ست کردن درگاه قالب رو تغییر بدید .

چون پیدا کردن تداخل قالبتون از حوصله خارجه …

اما برای مورد 2 :

بنده اصلا متوجه نمیشم منظور شما چیه ! ما چیزی حذف نکردیم … البته هاستینگ ما مجبور شده بود سایت رو به ساعاتی قبلش برگرودنه … شاید بخاطر همین باشه .

• meisam در: سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ در ۸:۱۶ ب٫ظ #7005

سلام
    اقا ممنون از پاسخ سریع. لودینگ به علت فعال نبودن افزونه درگاه پرداخت ملت بوده و من حواسم نبوده چون هنگام فعال کردن افزونه این ارور داده می‌شه
    Fatal error: Cannot redeclare class GFBankMellat in /home/…/public_html/wp-content/plugins/gravityformsbankmellat1/bankmellat.php on line 15

با سپاس از شما

• meisam در: چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۴ در ۸:۲۳ ب٫ظ #7028

حل شد آقا. با یکی از پلاگین ها مشکل داشت. بعد از غیرفعال کردن تمام پلاگین ها کار کرد.
    ممنون

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ در ۲:۴۰ ق٫ظ #7072

خب اینکه میگید با یکی از پلاگین ها تداخل داشت احتمالا اون پلاگینم از nusoap استفاده میکرده .. .احتمال قوی اونم درگاه بوده …

شما توضیحات مارو نخوندی داخل توضیحات پست درگاه ملت … گفتیم اگه پلاگین دیگه ای دارید که از nusoap استفاده میکنه از فایل موجود در پوشه 2 استفاده کنید .

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.