انجمن تعطیل می باشد.

از ایجاد تاپیک و پست های جدید خود داری نمایید.

لطفا این اطلاعیه را مطالعه بفرمایید.

عدم فعال شدن تاریخ شمسی و دو سوال دیگر

ارسال شده در: بسته فارسی ساز
  • TheGladiator در: یکشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴ در ۹:۰۴ ب٫ظ #10585

سلام توی گرویتی (اصلی 1.9.14 – فارسی 1.8.0) میخوام چند تا فیلد رو پیاده سازی کنم ممنون میشم راهنمایی ام کنید

1 تاریخ شمسی رو من مشکل دارم و توی فرمم فعال نمیشه آیا کار با تاریخ شمسی توی گرویتی فرمز فارسی حل شده؟با انتخاب گزینه شمسی توی فرم طراحی من همجنان تاریخ میلادی برای تقویمم هنگام اجرا باز میشه

2 میخوام option button هایی که به صفحه اضافه میکنم یکی از گزینه هاش رو به صورت گزینه از پیش انتخاب شده توی طراحی فرم انتخاب کنم

3 میخوام بتونم کمبوی دو مرحله ای داشته باشم یعنی مثلا با انتخاب استان یه صورت داینامیک در کمبوی دوم نام شهرهای اون استان برام ظاهر بشه- میشه راهنمایی بفرمایید/؟

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴ در ۰:۲۱ ق٫ظ #10598

سلام .

1 – مشکل تداخل جیکوئری شمسی ساز با قالب شماست . با قالب 2015 تست کنید ببنیید شمسی ساز مشکل داره یا خیر؟

2 – همونجا که دارید دکمه های رادویی میسازید و هر گزینه رو وارد میکنید کنار هر گزینه یک دایره کشیده که دایره گزینه مد نظر رو انتخاب کنید .

3 – در مورد شهر ها توی همین تاپیک کاربر Morteza کاملا روششو گذاشتن .

• TheGladiator در: دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴ در ۱۱:۱۶ ق٫ظ #10616

سلام حنان عزیز و ممنون که پی گیر و پاسخ گو هستید

1) من قالب رو هم عوض میکنم و روی 2015 میذارم مشکل همچنان پابرجاست 🙁
    http://amotos.ir/%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%87%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4/
    میتونی شما فیلذ تاریخ رو هم خودت ملاحظه کنی

2)اگه دکمه های رادیویی تنها رو انتخاب کنم و دستی بهش گزینه بدم فرمایش شما کاملا درسته
    اما برای این مساله تو سایتم من دارم از دکمه های رادیویی که در دسته بندی وجود داره استفاده میکنم که بهم امکان انتخاب نمیده متاسفانه

3) راه حل اقای مرتضی رو هم با کلی گشتن پیدا کردم اما متاسفانه راه پیشنهادی شون افزونه بتا که فرمودند از رو سایت پاک شده

راه حل خودتون رو پیش میگیرم امیدوارم بتونم در بیارم
    در مورد اول به وسیله منطق شرطی این کار رو انجام بدید …
    یعنی مثلا یه فیلد منوی کشویی ایجاد میکنید و گزینه های مورد نظر رو بهش اضافه میکنید . مثلا گزینه 1 – گزینه 2 – گزینه 3

حالا یک فیلد دلخواه دیگر ایجاد میکنید و روی این فیلد دلخواه کلیک کنید تا مشخصات فیلد باز بشه .. هر فیلد 2 تا تب ویژگی و پیشرفته داره . روی تب پیشرفته تیک فعال سازی رو بزنید و نمایش اگر فیلد مثلا هست گزینه 1 رو انتخاب کنید .
    برای گزینه 2 و 3 و … به همین منوال هست .

ممنون میشه گزینه 1 و 2 رو یه بررسی بفرمایید؟

4) یه سوال هم داشتم میخواستم ولیدیشن وارد کردن سایت قرار بدم اما ولیدیشین پیش فرض حتما سایت رو باید با http وارد کنم میشه بفرماید چجوری میتونم این محدودیت رو بردارم و سایت رو عادی وارد کنم؟
    مرسی ممنون

• TheGladiator در: دوشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۴ در ۵:۴۲ ب٫ظ #10621

سلام مجدد حنان عزیز
    من گرویتی رو روی یه وردپرس تستی خالی روی لوکال برای تاریخ شمسی چک کردم اونجا هم کمبو اش باز نمیشه
    اما انتخاب تاریخ انگلیسی کار میکنه…
    من واقعا بهش نیاز دارم میشه لطف کنی راهنمایی کنی عزیز؟

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۴ در ۷:۴۱ ب٫ظ #10638

سلام .لینکتون رو باز میکنم از من یوزر پس ورود میخواد .

شما وقتی توی برگه هاتون افزودن فرم رو میزنید ، یکبار تیک ajax رو بزنید یک بار هم نزنید و تست بگیرید .

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.