انجمن تعطیل می باشد.

از ایجاد تاپیک و پست های جدید خود داری نمایید.

لطفا این اطلاعیه را مطالعه بفرمایید.

عدم ثبت صحیح و انتشار کد رهگیری در دیتابیس با استفاده از مقادیر تکراری

ارسال شده در: پرسش و پاسخ
  • setmax در: شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۳:۴۲ ب٫ظ #4076

سلام و وقت بخیر
    جناب ابراهیمی من از فرمی استفاده می کنم که در اون کد ملی به شکل ضروری از کاربر خواسته میشه و نکته ی جالب اینکه اگر کد ملی تکراری استفاده شه، کد رهگیری تولیدی فرم به فرمت -78573643 در میاد. دقیقا خط تیره ای در سمت راست عدد. و این عدد در دیتابیس و جدول در نظر گرفته شده هم ذخیره نمیشه.
    در سایر حالات کارکرد فرم صحیحه.
    اگر راه حلی هست بفرمایید.
    با احترام و تشکر

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۱:۵۶ ب٫ظ #4090

عجب ! چه ربطی می تونن داشته باشن !
    کدوم کد های رهیگیری اینطوری هستن ؟ اونهایی که به درگاه وصل هستند و کد رهیگیری بانک یا کدهای رهگیری بدون درگاه؟
    اکی بررسی میشه !

• setmax در: یکشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۰:۳۳ ق٫ظ #4095

قربان کدهای رهگیری بدون درگاه. من خط 444 اون فایلی رو که برای ایجاد کد رهگیری استفاده کردین نگاه کردم. فقط از تابع رندم استفاده کرده و نمی دونم دقیقا ارتباط این قضایا چی می تونه باشه.
  • حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: دوشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۵:۳۷ ب٫ظ #4208

حالا اینکه میگید یه خط فاصله بعدش میذاره هیچی ولی اینکه میگید : این عدد در دیتابیس و جدول در نظر گرفته شده هم ذخیره نمیشه رو متوجه نشدم . یعنی داخل پیام های ورودی که میرید کد رهیگیری وجود نداره ؟

• setmax در: چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۱:۴۱ ق٫ظ #4344

جناب ابراهیمی کد رهگیری در صندوق ورودی منطقا نباید وجود داشته باشه. چون فقط شامل فیلداییه که ما خواستیم و مقادیری رو نشون میده که کاربر وارد کرده. من چک کردم الان و فقط مقادیر ورودی در فرما تو صندوق به ازای هر فرم پر شده هست.
    در رابطه با سوال اولتون هم من از طریق فیلتر و هوک مقادیر ورودی که کاربرا وارد می کنن رو به همراه کد رهگیری تولید شده بعد از سابمیت می فرستم به یه جدول دلخواه و با اون جدول کارمو انجام می دم نه جدول پیش فرض گرویتی.

• setmax در: چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۲:۲۹ ب٫ظ #4345

عذرخواهی می کنم بابت پیام قبلیم. موردی که فرمودید الان متوحه شدم. در صندوق کد رهگیری درج میشه ولی با همون خط تیره. اگر خط تیره داشته باشه در جدول من ثبت نمیشه و اگر نداشته باشه بلعکس.

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: جمعه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۲:۴۰ ب٫ظ #4405

سلام . راستش امروز که تعطیل بود اومدم این مشکل رو حل کنم اما دیدم که برای من این مشکل وجود نداره ، تصویر رو ببنید :
    http://up.persianscript.ir/uploadsmedia/e49c-melli-code.png

شاید افزونه دیگری برای شما باعث تداخل شده . روی وردپرس دیگه هم تست گرفتید ؟

• setmax در: جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴ در ۱:۰۱ ق٫ظ #4481

سلام
    جناب ابراهیمی من این مورد رو روی سایت خودم امتحان کردم و هیچ مشکلی نبود.
    اما بر روی سرور لوکال این مشکل هست. علاوه بر این نمی تونم نسخه ی 1.9.9 رو به شکل لوکال دریافت کنم. چه خودکار و چه از طریق دانلود پک بروز رسانی گرویتی.
    این مشکل نمی تونه کلیت داشته باشه و شاید فقط روی سیستم من به این شکله.
    با تشکر از توجهتون.

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۴ در ۱۰:۰۲ ق٫ظ #4514

مشکل کد ملی رو بهش برنخوردم خودم ولی برای آپدیت خیلی از دوستان گفتن که از روی لوکال آپدیت نمیشه . فکر کنم چون آی پی لوکال 127.0.0.1 هست این رو گذاشتن تو بلک لیست .

شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد سایت شوید.