انجمن تعطیل می باشد.

از ایجاد تاپیک و پست های جدید خود داری نمایید.

لطفا این اطلاعیه را مطالعه بفرمایید.

عدم ارسال ایمیل اطلاع رسانی

ارسال شده در: پرسش و پاسخ
  • setmax در: چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴ در ۶:۰۶ ب٫ظ #6012

سلام و خسته نباشید
    فرم های من در چند روز اخیر ایمیل اطلاع رسانی فرم های تکمیل و ارسال شده رو برای من ارسال نمی کنند.
    راجب این موضوع باید بگم که من می خواستم برای سایتم اپ اندروید بنویسم و در بخش مدیریت کاربری اپ نیاز به ارسال ایمیل فراموشی رمز عبور به کاربر رو داشتم..***پست شدن مقادیر توسط برنامه به سرور سایت و اونجا ارسال ایمیل*** که سایت وردپرسیم خطایی با این مضمون که در سایت شما متود mail ممکنه توسط سرور غیرفعال باشه رو داد. پیگیری کردم و دیدم اینطور نیست و نشونش ارسال ایمیل توسط گرویتی فرم و اذعان سایت سازنده به استفاده از متود های درونی وردپرس نظیر wp_mail و اینهارو ذاشت. خلاصه سعی کردم از چند افزونه مثل wp smtp plugin و wpmandrill برای ارسال ایمیل استفاده کنم که نه تنها موفقیتی نداشت بنا به دلایلی بلکه گرویتی فرم من هم دیگه ایمیل اعلان ارسال نمی کنه.
    گرویتی رو روی یه سایت دیگه و یه قالب دیگه درون شبکه وردپرسی multisite network خودم امتحان کردم و مشکل همچنان باقیه.
    جناب ابراهیمی توی هر بخشی از این فرایند اگر راهنمایی و نظری دارید خیلی ممنون میشم مطرح کنید با تشکر فراوان..

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: جمعه ۲۶ تیر ۱۳۹۴ در ۳:۴۷ ق٫ظ #6030

سلام … کلا اگه کسی توی سایتتون نظر بده یا اینکه ثبت نام کنه برای شما ایمیل میاد که گرویتی نمیاد؟

• setmax در: جمعه ۲۶ تیر ۱۳۹۴ در ۳:۵۵ ق٫ظ #6031

بله میاد قربان.
    تست کردم.
    نمی دونم چرا اینطور شد.

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۴ در ۱۲:۴۱ ب٫ظ #6041

سلام مجدد .
    والا اینکه فقط توی کل وردپرستون همه چی ایمیل ارسال میکنند فقط گرویتی ایمیل ارسال نمیکنه یکم بی سابقه هست . به صورت دستی اعلان ارسال کنید و ببینید ارسال میشه .. مثلا داخل صندوق ورودی برید و یک پیام رو باز کنید و از قسمت سمت چپ ارسال مجدد اعلان رو بزنید ..

ضمن اینکه دیشب آپدیت جدید گرویتی اومده که یه تست هم با اون انجام بدید .

• saeedjafari در: یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵ در ۲:۴۳ ب٫ظ #13504

سلام وقت بخیر خوبین؟
    من کیو فرم نصب کردم.
    قسمت SMTP رو هم ست کردم.
    اما ایمیلی برای جیمیل ارسال نمیشه.
    ممنون میشم کسی راهنمایی کنه.
    برای فرمساز گرویتی فرم هم همینطوره …..

• saeedjafari در: یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵ در ۲:۴۹ ب٫ظ #13505

دقیقا من همین مشکل رو دارم
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    با تشکر

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.