انجمن تعطیل می باشد.

از ایجاد تاپیک و پست های جدید خود داری نمایید.

لطفا این اطلاعیه را مطالعه بفرمایید.

درخواست آموزش استایل دهی به برخی از خصوصیات در قالب

ارسال شده در: پرسش و پاسخ
  • reza6 در: دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ در ۷:۵۴ ب٫ظ #9720

با سلام
    بنده آخرین نسخه فرم ساز را نصب نمودم اما متاسفانه برخی ویژگی های فرم ساز gravityforms در قالب تعریف نشده.
    بعنوان مثال برای فیلد های ضروری ، هنگام نمایش در قالب سایت علامت * نمایان نمیشود.
    یا وقتی در یک فیلد قیمت محصول را قرار میدهم و برای آن مجموع هم تعریف میکنم اما متاسفانه هنگام نمایش در قالب سایت مجموع محاسبه نمیشود و همان 0 تومان میماند.
    لازم به ذکر است که موارد ذکر شده در قالب های دیگه خیلی خوب کار میکنه و در پیشنمایش فرم در خود افزونه هم موارد فوق به خوبی کار میکنن.
    با دانش اندکی که از CSS داشتم مقداری از مشکلات رو برطرف کردم اما دیگه نتونستم این دو مشکل مهم رو بر طرف کنم.
    به نظرتون چطور میتونم فرم ساز gravityforms به طور کامل با قالبم سازگار کنم؟
    باتشکر

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴ در ۳:۳۶ ب٫ظ #9753

سلام
    این مشکل یا بخاطر غیر استاندارد بودن قالب هست که نمیاد از script های وردپرس استفاده کنه ( منظور js ها و جاوا اسکریپت ها ) هست و احتمالا خودش از فولدر خود قالب کتابخونه جیکوئری رو فراخونی میکنه که این مورد توی قالب های ایرانی زیاد رخ میده که استاندارد کد نویسی رو رعایت نمیکنن .

یا بخاطر اینه که یکی از پلاگین های شما داره تداخل جیکوئری ایجاد میکنه که چون فرمودید با قالب دیگه مشکل نداره پس تداخل از پلاگین نیست .

باید به طراح قالبتون بگید از جیکوئری و کتابخونه های خود وردپرس استفاده کنه .

زیاد به css مربوط نمیشه و ربطش به js ها و اسکریپت هاست .

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.