انجمن تعطیل می باشد.

از ایجاد تاپیک و پست های جدید خود داری نمایید.

لطفا این اطلاعیه را مطالعه بفرمایید.

خروجی html

ارسال شده در: پرسش و پاسخ
  • mohsennnnnn در: یکشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۴ در ۶:۰۰ ب٫ظ #5911

با سلام و خسته نباشید
    من یک سایت دارم که از سایت ساز استفاده کردم و امکان آپلود افزونه فرم ساز نبود با پشتیبانی سایت تماس گرفتم و آنها گفتند که باید یک هاست تهیه کنم و آنها به من یک زیر دامنه متصل کنند و در هاستی که تهیه کردم گرویتی فرم را نصب کردم و کمی باهاش کار کردم دیدم بسیار خوب و پیشرفته و هرچیزی که من میخواستم را داشت و در قسمت برون ریزی میشود خروجی html5 و ccs گرفت و در سایت اصلی خودم ماژول اسکریپت با امکان وارد کردن کد html و یا iframe وجود دارد اما این کد html5 فرم ساز را که اجرا میکنم فقط نوشته های انگلیسی نشان میدهد و فرم را نشان نمیدهد سوال من از شما اینکه آیا html5 با html فرق میکند و اگر فرق میکند آیا امکانش است که html5 و ccs را به html و یا iframe که سایت من پشتیبانی میکنه تبدیل کنم چون اگر این فرم را در سایت اصلی داشته باشم و در زیر دامنه نباشه خیلی بهتره لطفا کمی مرا راهنمایی کنید .
    با تشکر فراوان

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴ در ۴:۱۴ ق٫ظ #5920

سلام . خب چه اصراری دارید که به html5 تبدیلش کنید . مگه نمیگید که با html سالمه ! خب شما از داخل تنظمیات گرویتی فرمز خروجی html5 رو غیرفعال کنید .

ببینید این خروجی html5 منظورش این نیست که فرم رو به صورت یک صفحه html بهتون میده . نه .. بلکه عناصر و ویژگی های html5 رو به فرمتون اضافه میکنه . ولی قالب همون قالب وردپرسه .

• mohsennnnnn در: دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴ در ۱۱:۲۰ ق٫ظ #5923

با سلام
    من بازم متوجه نشدم در حقیقت سواد برنامه نویسی و کار با اینجور برنامه ها رو ندارم و متاسفانه با هر جا تماس میگیرم خیلی تخصصی جواب میدن و با پشتیبانی سایتم تماس گرفتم گفتند باید تگ های html بگذارم
    من یه جور دیگه سوال سوال میکنم من یک سایت دارم و یک زیر دامنه در دو هاست مجزا این فرم را در هاست زیر دامنه ام درست کردم ولی نمی خوام فرم در زیر دامنه من باشد میخام فرم در سایت اصلی من باشه که خیلی بهتره چند ماه دنبال این قضیه هستم که اگر بشه واقعا دعات میکنم ببین سایت اصلی من امکان نصب افزونه را نداره ولی امکان اجرا html و iframe رو داره چطور میتونم این فرم رو در صفحه اصلی سایتم اجرا کنم و تا کاربر وقتی بخواد محاسبه قیمت کنه در همون صفحه اصلی بتونه و به صفحه زیر دامنه نره .
    و یه چیز دیگه هم امتحان کردم اینکه از فرم خروجی گرفتم و تو یه سری سایت ها که تست کد html آنلاین هست تست کردم و فقط نوشته های انگلیسی نشان میده و فرم را نشان نمیده آیا منظور از خروجی گرفتن این نیست که کد را در جای دیگر استفاده کنیم .
    خواهش میکنم مرا کمی راهنمایی کنید من چند ماهه که درگیر این فرم هستم تو رو خدا کمی ساده و مبتدی راهنمایی کنید.
    با تشکر

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۴ در ۱:۵۲ ب٫ظ #5959

دوست عزیز . خروجی گرفتن فرم یک جور بکاپ از فرم حساب میشه . مثلا شما از فرمتون خروجی میگیرید و دفعه بعد توی یک وردپرس دیگه که اون فرمساز نصب هست درون ریزیش میکنید تا فرم به اونجا منتقل بشه …

شما برای نمایش به صورت iframe باید اینکارو کنید که … یک برگه جدید در وردپرس موجود در زیر دامنه بسازید . موقع ساخت برگه از طریق دکمه “افزودن فرم” فرمتون رو به برگه اضافه کنید و حالا که برگه رو ساختید لینک برگه رو iframe کنید . اگه ممکنه مشکل زیر بوجود بیاد :

بعد از محاسبه قیمت و پرداخت توسط کاربر ، بجای سایت اصلی به زیردامنه شما هدایت میشه احتمالا و اونجا هم تراکنش وریفای نمیشه و وضعیت پرداخت روی معلق میمونه .

• mohsennnnnn در: سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۴ در ۵:۰۱ ب٫ظ #5969

ممنونم متوجه شدم و با تشکر فراوان از پاسخگو هی تان

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴ در ۰:۱۰ ق٫ظ #5981

خواهش میکنم .

شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد سایت شوید.