انجمن تعطیل می باشد.

از ایجاد تاپیک و پست های جدید خود داری نمایید.

لطفا این اطلاعیه را مطالعه بفرمایید.

خروجی گرفتن از فرم

ارسال شده در: پرسش و پاسخ
  • shamsisulari در: پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۴ در ۹:۳۹ ب٫ظ #6922

سلام جناب ستوده ، وقت بخیر
    لطف بفرمایید در مورد خروجی گرفتن اطلاعات فرم یه توضیحاتی بدید، بنده با توجه به آموزش های جناب عالی تاحالا چندین فرم طراحی کردم ولی متاسفانه نتونستم ازش خروجی بگیرم و مجبور بودم داده ها رو بصورت غیرمعمول جمع آوری کنم
    متشکر

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴ در ۲:۰۵ ق٫ظ #6936

سلام .

2 نوع خرجی گرفتن داریم : یکی خروجی گرفتن از فرم هاست و یکی هم خروجی گرفتن از پیام های ورودی …

فایل خروجی گرفتن از فرم ها رو میشه درون ریزی کرد . یعنی یک فرم ساختید و دفعه بعد میخواید دوباره فرم رو نسازید که درون ریزی میکنیدش .

از قسمت فرم ها >> برون/درون ریزی وارد میشید و از گزینه خروجی گرفتن فرم ها ؛ فرم مورد نظر رو انتخاب میکنید و دکمه “دانلود فایل خروجی” رو بزنید .

دفعه بعد برای درون ریزی همون مسیر رو طی کنید و از گزینه وارد کردن فرم ها ، فایلی که دانلود کرده بودید رو درون ریزی کنید .

• shamsisulari در: یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴ در ۳:۴۴ ب٫ظ #6945

جناب مهندس مجددا سلام
    جسارتا لطف کنید و نحوه خروجی گرفتن از پیام های ورودی رو هم مثلا در قالب یک فایل اکسل شرح بدید، آخه بنده فقط میتونم اونا رو پرینت بگیرم که اینجوری کا رو خیلی برام سخت میکنه
    بازم بخاطر الطافتون متشکرم

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ در ۲:۱۲ ق٫ظ #6987

سلام . اونم همینطوری دیگه … خودش به صورت csv خروجی میده که از طریق اکسل قابل اجراست :

به قسمت فرم ها >> برون / درون ریزی میرید .

همون صفحه اولش نوشته یک فرم انتخاب کنید ، فرم رو انتخاب میکنید و “گزینه انتخاب کردن همه” رو میزنید .

اون پایین هم دکمه دانلود فایل خروجی رو بزنید ..

بعدش فایل دانلودی رو با اکسل باز کنید .

• nbastreet در: چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۴ در ۳:۳۶ ب٫ظ #7018

با سلام.
    فايل دانلودی ازاین طریق کارکترهای فارسی رو به صورت نادرست نمایش میده و گویا از uft-8 استفاده نشده است!
    لطفا راه حل ارائه کنید!
    با تشکر

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ در ۳:۰۳ ق٫ظ #7077

سلام . نه ربطی نداره …

مشکل از اکسل شماست … طبق آموزش زیر انجام بدید اکی میشه :
    http://hamyarwp.com/%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%B4%D8%AA%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D9%84/

• rajestary در: سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ در ۰:۰۸ ق٫ظ #8392

سلام خدمت شما

من چند فرم در یکی از سایت هایم ساخته بودم و از آنها خروجی گرفتم که پسوند آن json هست. ولی الان که میخواهم درون ریزی کنم اخطار میده و قبول نمیکنه و درون ریزی نمی شود.
    حتی چندین مرتبه خروجی گرفتم ولی درون ریزی را قبول نمیکند، به نظر شما علت چیست؟

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴ در ۵:۴۰ ب٫ظ #8417

سلام . خب چه خطایی میده ؟
    شاید مشکل از وردپرس یا هاست شماست که از آپلود فایلها جلوگیری میکنه .

• rajestary در: چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴ در ۶:۳۳ ب٫ظ #8423

سلام
    خطایی که میده:
    ” فرم ها نمی توانند درون ریزی شوند. لطفاً از صحیح بودن فرمت فایل درون ریز مطمئن شوید. ”

ضمناً من هر فایل دیگه ای رو میتونم آپلود کنم همچنین بک آپ های دیگه ای که داشتم خیلی راحت درون ریزی شدند ولی فرم های گرویتی این مشکل را دارند.
    حتی اسم فایل رو هم تغییر ندادم “gravityforms.json”
    آیا راهی هست که بشه فایل gravityforms.json را مستقیما در هاست آپلود کرد؟

ممنون

• wbm00 در: جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۷:۲۵ ب٫ظ #12088

مشکل در استفاده از فرم های ساخته شده با gravity forms در وردپرس
    سلام
    من وقتی میخوام از فرم ساخته شده استفاده کنم با این مشکل روبرو میشم
    به تصویر زیر نگاه کنید
    http://uupload.ir/files/q10y_123.jpg
    با اینکه فرم ساخته شده رو انتخاب میکنم باز با ERROR لطفا یک فرم انتخاب کنید مواجه میشو ممنون میشم من رو راهنمایی کنید
    با تشکر فراوان

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.