انجمن تعطیل می باشد.

از ایجاد تاپیک و پست های جدید خود داری نمایید.

لطفا این اطلاعیه را مطالعه بفرمایید.

تعیین وضعیت

ارسال شده در: پرسش و پاسخ
  • adow در: سه شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۳ در ۸:۱۷ ق٫ظ #138

با سلام و درود

بنده می خوام وقتی کاربر فرم رو ثبت میکنه بتونه وضعیت رو مشخص کنه ( ارسال شد | در حال ارسال | انصراف ) و می خوام این وضعیت چاپ نشه و کاربر بتونه فقط تعیین وضعیت بکنه.

کسی میتونه راهنماییم کنه؟

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۳ در ۱۰:۲۸ ب٫ظ #182

سلام . متاسفانه اصلا متوجه منظور شما نشدم .

لطفا واضح تر بفرمایید .

• adow در: یکشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۳ در ۹:۳۷ ب٫ظ #183

درود بر شما

بله الان عرض میکنم

برای مثال: منن یک کاربر ساده هستم فرم را پر می کنم و ثبت می کنم، بعد وقتی وارد صندوق ورودی می شم فرم ثبت شده بنده را باز می کنم و می توانم ویرایش کنم حالا اگر به قسمت پایین این فرم ثبت شده توسط بنده دقت کنید یه کادری هست به نام یادداشت ! من می خواهم پایین این یاداشت یه فیلد رادیویی قرار بگیره و 3 تا گزینه داشته باشه که من یکی از گزینه هارو انتخاب کنم و ذخیره کنم! این امکان وجود داره آیا؟

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: سه شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۳ در ۵:۵۰ ق٫ظ #184

سلام مجدد .

یعنی همون کسی که فرم رو پر کرده خودش بره تغییر وضعیت بده یا اینکه کاربر پر کنه ولی مدیر تغییر وضعیت بده ؟

برای حالت دوم یعنی کاربر پر کنه و مدیر تغییر وضعیت بده رو قبلا تو قسمت درگاه نوشتم . یعنی اگه زرین پال رو نصب کنید میتونید ببینید که مدیر میتونه وضعیت پرداخت رو از حالت ها paid و failed و …. به دلخواه تغییر بده که البته تو نسخه پیشرفته درگاه این قسمت بهینه تر شده .

اگه منظورتون رو درست فهمیدم و نیاز به توضیحات تکمیلی هست مطرح بفرمایید .

در ضمن یک سوال دیگر : به فرض اینکه شما از اون دکمه رادیویی یک گزینه را انتخاب کنید ؛ بعدش چه اتفاقی قراره رخ بده ؟

• adow در: سه شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۳ در ۷:۱۴ ق٫ظ #188

هیچ اتفاقی رخ نمیده فقط باشه که وقتی مدیر دید ببینه که این سفارش تو چه وضعیتی قرار داره

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: سه شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۳ در ۵:۵۰ ب٫ظ #189

نگفتید که منظورتون حالت دوم هست یا نه .

یعنی کاربر پر کنه و مدیر تغییر وضعیت بده دیگه .

اینو میشه کاری کرد .

• adow در: چهارشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۳ در ۱:۴۳ ب٫ظ #191

مدیر پر کنه و کاربر فقط تغییر بده

شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد سایت شوید.