انجمن تعطیل می باشد.

از ایجاد تاپیک و پست های جدید خود داری نمایید.

لطفا این اطلاعیه را مطالعه بفرمایید.

تداخل شدید

ارسال شده در: بسته فارسی ساز
  • vavakco در: چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴ در ۱۰:۵۵ ق٫ظ #8597

با سلام

در تمامی صفحات وب سایت(مدیریت) تداخل با اسکریپت بسته فارسی سازی را دارم از خود صفحات ویرایش فرم ها و صفحات خودر تنظیمات Gravity تا صفحاتی که آپبلودر در آن ها وجود دارد(یک مثال : صفحه آپلود تصویر ووکامرس). یک سری کد جاوا اسکریپت در صفحه به نمایش در می آید و کار در وب را مختل می کند.
    با توجه به اینکه در تنظیمات هسته gravity تیک تداخل روشن می باشد
    لطفا راهنمایی فرمایید

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: جمعه ۲۲ آبان ۱۳۹۴ در ۵:۲۲ ق٫ظ #8632

سلام . خب شما خیلی کلی مطرح کردید . الان خود بنده در سایتم یعنی webforest.ir/shop همزمان از گرویتی فرم و فارسی ساز استفاده میکنم مشکلی ندارم .

یعنی فارسی ساز رو غیر فعال میکنید درست میشه؟

• vavakco در: جمعه ۲۲ آبان ۱۳۹۴ در ۶:۱۴ ب٫ظ #8635

بلی غیر فعال میشه فرم ها دیگه مشکل ندارند
    فرض مثال وقتی می خواهیم یک فرم را ویرایش کنیم در انتهای صفحه کد های یونید شده کاترهای فارسی در صفحه نمایش می دهد پس از چند بار رفرش کردن آن صفحه (و نمایش کدهای دیگر جاوااسکریپت) درست شده و یا بعضا درست نمی شود. حال این تداخل در ویرایش فیلدها و درج فیلد ، مشکل ایجاد می کند.
    یک مثال ساده تر تداخل با ووکامرس در صفحه درج دسته کالا و بخش ویرایش دست که یک تصویر قرار است آپلود شود و آپلودر وردپرس قرار است باز شود. وقتی وارد این صفحه می شویم کدی کد یونیکد فارسی جاوا اسکریپت نماشی داده می شود و آگلودر کلا غیر فعال شده و این قسمت از کار می افتد. تداخل با قسمت های دیگر هم زیاد دیده شده.
    حال این نمونه را مورد بررسی قرار دهید در صورت مشاهده نکردن من اطلاعات یک سایت را در اختیار شما قرار می دهم

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۴ در ۸:۵۵ ب٫ظ #8654

سلام . والا تا الان این فارسی ساز حدود 10 هزار دانلود و 2 هزار نصب فعال داره اما همچینی چیزی گزارش نشده . برای خودمم اگه قابل مشاهده بود حتما بروز رسانی انجام میدادم . در کل هم فقط 1 فایل های js ای که فراخونی میشن فقط برای شمسی ساز اونم داخل صفحات مربوط به گرویتی هستن .

با این حال بله اطلاعات رو بزارید جهت بررسی ممنون میشم .

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.