انجمن تعطیل می باشد.

از ایجاد تاپیک و پست های جدید خود داری نمایید.

لطفا این اطلاعیه را مطالعه بفرمایید.

بیعانه گرفتن

ارسال شده در: پرسش و پاسخ
  • rozaboy در: یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ در ۶:۳۹ ب٫ظ #5390

سلام دوستان

من می خواهم توی سایت سفارش آنلاین چاپ بگیرم برای همین در فرم های مختلف نیاز دارم که درصدی را به عنوان بیعانه دریافت کنم مثلا 30% پیش پرداخت و الباقی پس از تحویل کار، چطور می توانم این کار را با فرم گرویتی انجام دهم و از درگاه زرین پال هم برای دریافت مبلغ استفاده کنم؟ آیا چنین امکانی وجود دارد؟

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۴ در ۷:۱۲ ب٫ظ #5397

سلام . باید 2 تا فرم بسازید با یکی پیش پرداخت رو بگیرید . با یکی هم مابقی رو .

• rozaboy در: سه شنبه ۲ تیر ۱۳۹۴ در ۱۱:۴۳ ق٫ظ #5480

برای گرفتن بقیه پول مشکلی نداریم، چون وقت کارهای چاپی حاضر بشه یا میان دنبال کار یا براشون ارسال میشه و تسویه می کنن، اما برای پیش پرداخت مشکل من اینه که می خوام کاربرم بدونه که مثلا هزینه چاپش شده 500.000 هزار تومان و باید 30% بیعانه بده، اینکه چطوری برای زرین پال 30% را بفرستم مشکل دارم
    سناریو این طوری باشه مثلا مشتری برای سفارش این اقلام را انتخاب کرده توی فرم:

چاپ چهار رنگ افست با زینک 360.000 تعداد 1000عدد
    +
    یو وی موضعی روی لوگو 65.000 تعداد 1000
    +
    پاکت هم سایز 35.000 تعداد 1000

الان مشتری 460.000 هزار تومان باید پرداخت کنه، من می خوام کاربر این عدد نهایی (جمع کل فاکتور) رو ببینه ولی تعریف کنم که باید 30% این هزینه رو آنلاین بده تا کار چاپیش شروع بشه

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴ در ۳:۰۴ ق٫ظ #5521

سلام . خب یک فیلد محصول جدید آخر این فیلدها اضافه کنید و از تنظیمات فیلد ، نوعش رو بذارید محاسبانی و حالا همه قیمت ها رو توش جمع کنید و در نهایت ضرب در سه دهم کنید .

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.