انجمن تعطیل می باشد.

از ایجاد تاپیک و پست های جدید خود داری نمایید.

لطفا این اطلاعیه را مطالعه بفرمایید.

باز نشدن فیلد "محصول" برای ویرایش

ارسال شده در: پرسش و پاسخ
  • مرتضی در: پنجشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ در ۱۲:۰۱ ب٫ظ #1289

با سلام خدمت دوست عزیزم
    قبلاً با اینکه ثبت نام کرده بودم نمیتونشتم تاپیک باز کنم، نمیدونم ایراد از چی بود، بگذریم…

آقا فیلد محصول واسم قابل ویرایش نیست و هرچی کلیک میکنم باز نمیشه، ضمنا من فارسی سازو بروز کردم و خود هسته رو خیر (بنا به سفارش)
    ممنونم

(راستی ایراد از فیوژن نبود، یکی از فایلای اون افزونه (persian fonts) درست انکد نشده بود که بعد از اصلاح اوکی شد)

وقتت بخیر

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: پنجشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ در ۱:۱۴ ب٫ظ #1290

سلام .
    فیلد محصول اگه کلیک میکنی و باز نمیشه بخاطر این هست که واحد پولی تنظیم نشده به تنظیمات برید و تنظیمش کنید …

برای مابقی هم خواهشم میکنم دوست من …

• مرتضی در: پنجشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ در ۱:۲۵ ب٫ظ #1298

<p style=”text-align: justify;”><span style=”font-family: impact,chicago; font-size: 36pt;”>LIKE!!!!!!!</span></p>

• مرتضی در: پنجشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ در ۱:۲۶ ب٫ظ #1300

خواستم LIKE درشت بدم 😉
    ممنونم

• مرتضی در: پنجشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ در ۱:۴۱ ب٫ظ #1301

مهندس جان این کارو انجام دادم و اوکی شد اما وقتی گزینه هاشو انتخاب میکنم، یهو بسته میشه و تنظیماتش پاک میشه و مجددا باز نمیشه!!!
    واحدو تومان انتخاب کردم و گزینه ی محاسباتی رو میخوام

• مرتضی در: پنجشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ در ۲:۲۳ ب٫ظ #1302

با انتخاب گزینه های دیگه حلش کردم.
    فقط ظاهرا یه ایرادی هست که مربوط به گرویتیهآ اونم اینه که وقتی توی فیلد تعداد/مقدار ، بازه تعریف میکنیم بعئش توی فرم بازم مقادیر دیگه نشون داده میشه و انتخاب هم میشه و فقط بعد از زدن دکمه ی ارسال ارور میگیره، درسته که مشکلی ایجاد نمیکنه اما کاش اصلا اون مقادیر انتخاب نمیشد…

با تشکر مجدد

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: جمعه ۲۴ بهمن ۱۳۹۳ در ۱:۵۵ ب٫ظ #1323

خواهش میکنم ….

خب آره اگه از اول نمیذاشت که انتخاب بشه خیلی شکیلتر بود ولی حالا شاید تو نسخه های بعدی لحاظش کنند تیم توسعه اش ..

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.