انجمن تعطیل می باشد.

از ایجاد تاپیک و پست های جدید خود داری نمایید.

لطفا این اطلاعیه را مطالعه بفرمایید.

ایجاد اختلال فارسی ساز با یوزر پرو

ارسال شده در: بسته فارسی ساز
  • javidan در: جمعه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۱:۴۳ ب٫ظ #4410

سلام و خسته نباشید
    ورژن 1.5 و 1.6 بسته فارسی سازتون خوب بود از وقتی به 1.7.1 ارتقا دادم تداخل شدیدی با یوزر پرو پیدا کرده بطوری که کل فرم به طرز عجیبی وجود نداره یعنی در سورس دیده می شد ولی در قالب مخفی میشه وقتی برنامه شما رو خاموش کردم درست شد و تداخلشم فقط با یوزر پرو هستش و ما نیاز داریم یوزر پرو فعال باشه میشه بررسی کنید این ایراد از کجاست .
    با تشکر

• javidan در: شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱:۳۶ ب٫ظ #4411

با سلام مجدد
    امیدوارم این نوشته رو اسپم ندونید
    من الان بجز یوزر پرو با چند تا فرم عضویتی دیگه هم تست کردم تداخل شدید پیدا میشه وقتی فارسی ساز 1.7.1 فعاله چون درگاه زرین پال هم داریم اگه فارسی ساز فعال نباشه درگاه فعال نیست لطفا اگر امکان داره بررسی بفرمایید مشکل هم در نبودن فرم هاست یعنی فرم فعاله ولی دیده نمیشه
    از زحمات شما بسیار ممنونیم

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱۱:۵۴ ب٫ظ #4415

سلام .
    فعلا نسخه 1.5 یا 1.6 رو از لینک زیر دانلود کنید :

https://wordpress.org/plugins/persian-gravity-forms/developers/

خودم هم باید یوزر پرو رو نصب کنم ببینم داستان چیه . موارد تداخل رو به صورت دقیق و با جزییات همینجا مطرح کنید که تست گرفته بشه ازش .

با تشکر .

• javidan در: یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱:۰۹ ب٫ظ #4421

با سلام و خسته نباشید
    جناب ستوده
    اول از شما ممنونم که دسترس فارسی ساز قبلی رو برام قرار دادید
    الان که دوباره بررسی کردم یادم افتاد که من 5 تا فرم تو سایت زدم پس اگر مشکلی باشه باید همشون داشته باشن الان که دوباره و بعد از نصب ورژن 1.6 تست کردم فقط همین دو فرم اصلی و آخری مشکل داشت و 3فرم دیگه سالم بودن دوباره بروزرسانی رو زدم و به 1.7.1 ارتقا دادم و دوباره تست گرفتم اون 3 فرم سالم بودن و 2 فرم تغییر کرده مشکل دارن تغییران این 2 فرم هم یکسانه یعنی بهشون فقط تاریخ شمسی و ساعت اضافه شده یکی از فرمها رو دوباره تغییر دادم زمان و تاریخ رو یکی تست گرفتم و الان فهمیدم که تاریخ شمسی و زمان هر دو ایراد داره وقتی زمان رو فعال کنم دکمه های رادیویی بهم میریزن و وقتی تاریخ رو فعال کنم و گزینه شمسی رو نیز فعال کنم که کل فرم غیب میشه البته فقط فرمی که تاریخ رو داشته باشه ضمنا آخرین ورژن وردپرس نصبه یوزر پرو نیز دوباره نصب شد با حذف ساعت و زمان فرم ها نمایان شدن .
    البته میدونم یکم عجله کردم در ارسال پست و بابتش عذر می خوام ولی اینکه چرا افزونه های کاربری ایجاد مشکل میکنه یکم برام عجیب بود.
    امیدوارم توضیحاتم کمکی کنه تا مشکل پیدا بشه
    موفق باشید

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۵:۵۹ ق٫ظ #4435

خواهش میکنم .

یعنی اگه یوزر پرو نصب نباشه تاریخ و ساعت شمسی مشکلی ایجاد نمی کنن ولی اگه یوزر پرو نصب باشه تاریخو ساعت شمسی باعث میشن فرم های ساخته شده با گرویتی فرمز غیب بشن ؟

• javidan در: چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۴ در ۶:۵۳ ب٫ظ #4651

با سلام و خسته نباشید
    ممنون از وقی که میذارید
    میدونم 1 هفته از آخرین جواب گذشته ولی قبلا هم گفتم
    وقتی یوزر پرو فعال هست اگر تاریخ بخصوص شمسی فعال باشه فرم کلا غیب میشه
    و اگر فقط ساعت فعال باشه دکمه های رادیویی به سمت چپ می پرن به اندازه همین خط
    و اگر هر دو فعال باشن بازم فرم غیب میشه
    فقط هم یوزر پرو نبود چند تا فرم کاربری دیگرم تست کردم مشکلشون همین دو تا بود
    موفق باشید

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.