انجمن تعطیل می باشد.

از ایجاد تاپیک و پست های جدید خود داری نمایید.

لطفا این اطلاعیه را مطالعه بفرمایید.

انتخاب از میان پست های یک دسته خاص

ارسال شده در: پرسش و پاسخ
  • newmac در: جمعه ۱۹ تیر ۱۳۹۴ در ۶:۲۵ ق٫ظ #5859

سلام
    چجوری میتونم یک فیلد به فرم اضافه کنم که کاربران عضو شده بتوانند صرفا یکی نوشته های خودشون رو در یک دسته خاص و کاربران مهمان یکی از کل نوشته های همون دسته خاص رو انتخاب کنند؟درواقع یک دراپ داون با لیست نوشته های یک دسته خاص؟

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۴ در ۸:۴۱ ق٫ظ #5882

سلام . درست متوجه نشدم . خب انتخاب کنند که چی بشه ؟ نوشته رو ارسال کنند ؟ کامل توضیح بدید لطفا .

• newmac در: شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۴ در ۸:۵۵ ق٫ظ #5884

میخوام نویسنده ای که وارد اکانتش شده بتونه از پست هایی که در بک دسته خاص فرستاده و مهمانان از کل نوشته های همون دسته بتونن یکی رو انتخاب کنند و بعدش نظرشون رو در موردش بنویسن و یک بخش پرداخت هم داشته باشه.
    چون پرداخت میخوام نمیشه با بخش دیدگاه این کار رو کرد

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: یکشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۴ در ۲:۰۱ ق٫ظ #5896

خب شما میخوای از گرویتی فرم بعنوان نظرات استفاده کنی که بعید میدونم امکانش باشه .

البته یه افزونه wp user frontend pro هست که یک ماژول هم برای مدیریت نظرات داره . اگه اون کارتون رو راه میندازه میتونید بدید براتون براش درگاه بنویسن .

• newmac در: یکشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۴ در ۴:۰۴ ق٫ظ #5898

ببینید بذارید دقیق تر بگم. من میخوام کاربری که وارد شده از بین پست های خودش در یک دسته خاص بتونه یکی رو انتخاب کنه و یک متن ساده برام بفرسته و بعدش مشخص کنه برای اون پست چند تا پیامک ارسال کنم و هزینه اش رو پرداخت کنه.انتخاب تعداد پیامک رو با بخش محصول انجام دادم فقط تنها مشکلم اینکه کاربر چجوری از بین نوشته های خودش بتونه یکی رو انتخاب کنه

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴ در ۴:۲۳ ق٫ظ #5922

آخه دوست عزیز نوشته یا پست چه ربطی به پیامک میتونه داشته باشه من نمیفهمم …

البته حتی اگه ربط هم داشته باشه باز هم به صورت پیشفرض این امکان توی گرویتی نیست که کاربر بتونه پست های خودش رو انتخاب کنه … البته با افزونه زیر شاید بشه :
    https://wordpress.org/plugins/gravity-forms-post-updates/screenshots/

شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد سایت شوید.