انجمن تعطیل می باشد.

از ایجاد تاپیک و پست های جدید خود داری نمایید.

لطفا این اطلاعیه را مطالعه بفرمایید.

امکان چاپ و نمایش اطلاعات هر یوزر برای خودش و…

ارسال شده در: پرسش و پاسخ
  • abbaswebi در: شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴ در ۲:۴۹ ق٫ظ #9175

با سلام
    چهار تا سوال
    سوالم اولم اینه که بعد از نمایش all-field امکان چاپ اون وجود داره یا باید از کد html کمک بگیرم

سوال دوم
    من با گرویتی فرم یک سیستم فروش راه انداختم که چند تا بازاریاب اطلاعات فروششون رو ارسال میکنن. حالا باید هر کدوم فقط قادر باشند اطلاعاتی که وارد کردند رو ببینن و مدیران هم بتونن اطلاعات کلی رو ببینن وبتونن حذف یا ویرایش کنن.sticky ظاهر فقط یک لیست داره که میتونه فقط تو قسمت مدیریت به دردم بخوره .راهنمایی کنید لطفا

سوال سوم
    آیا امکان ارتباط بین دو یا چند فرم وجود داره.مثلا در فرم بالا؛ یک فرم در اختیار مدیران قرار میگیره که موجودی وقیمت محصولات رو ارسال میکنن.آیا می شه در فرم بازاریابها از اطلاعات ارسالی مدیران استفاده کرد یا نه.

سوال چهارم
    سیستم فروش من روی لوکال کار میکنه آیا امکان استفاده از افزونه پیامک روی لوکال هست یا نه.البته با این توضیح که پیکربندی سورس گاردین رو روی ومپ انجام دادم .

خیلی سوال پرسیدم ببخشید.هنوز یه عالمه سوال دیگه هم دارم .

• abbaswebi در: یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴ در ۱:۱۴ ب٫ظ #9304

سوال چهارم رو تست کردم و جواب گرفتم.اما روی یک سیستم دیگه که ویژوال هاست با مپ سرور روش راه اندازی شده بعد از اینکع اطلاعات پنل پیامک رو وارد کردم با این ارور مواجه شدم و دسترسیم به تنظیمات کلا از بین رفت

( ! ) Fatal error: Class ‘SoapClient’ not found in C:\wamp\www\system\wp-content\plugins\GravitySMS_By_HANNANStd\WebServices\max-sms_2.php on line 0
    Call Stack
    # Time Memory Function Location
    1 0.0023 459080 {main}( ) ..\admin.php:0
    2 6.0600 52712400 do_action( ) ..\admin.php:236
    3 6.0600 52713384 call_user_func_array ( ) ..\plugin.php:525
    4 6.0600 52713400 GFHANNANSMS::HANNANSms_Details( ) ..\plugin.php:525
    5 6.0601 52713448 GFHANNANSMS::Feed_List( ) ..\hannansms.php:0
    6 6.0603 52714200 GFHANNANSMS::Get_Credit( ) ..\hannansms.php:0
    7 6.0618 52731336 GFHANNANSMS_WebServises::webservise_action( ) ..\hannansms.php:0
    8 6.0631 52748992 GFHANNANSMS_MAX_SMS_2::max_sms_2( ) ..\WebServises.php:0

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴ در ۶:۱۷ ب٫ظ #9306

سلام . خب شما روی سرورتون اصن ماژول Soap رو فعال نکردید که اینطوری شده .

• abbaswebi در: یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴ در ۶:۲۰ ب٫ظ #9307

مرسی حل شده.لطفا بقیه سوالات هم بخونید

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: چهارشنبه ۲ دی ۱۳۹۴ در ۷:۳۴ ب٫ظ #9371

سلام . سوالاتتون رو خوندم ولی در مجموع این چیزی که شما میخواید با گرویتی فرم پیشنهاد نمیشه . شما یک سیستم اختصاصی میخواید که گرویتی فرم جوابگو تون نمیشه . الان وقت بزارید هم ممکنه وسط راه جوابتون کنه .

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.