انجمن تعطیل می باشد.

از ایجاد تاپیک و پست های جدید خود داری نمایید.

لطفا این اطلاعیه را مطالعه بفرمایید.

ارجاع نشدن به صفحه تعیین شده بعد از پرداخت

ارسال شده در: درگاه های پرداخت
  • خداشناس در: دوشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ در ۴:۴۹ ب٫ظ #7137

سلام و خسته نباشید
    دوست عزیز من یه فرم چند مرحله ای درست کردم
    یه مشکلی دارم به درگاه پارس پال متصل شده میره پرداخت میکنه بعد از پرداخت بر میگرده تو همون صفحه فرم اولیه من برای صفحه برگشتش صفحه تعیین کردم که فاکتور نشون بده (اطلاعاتی که پر کرده) حتی وقتی انصراف هم میده باز بر میگرده به فرم اولیه.
    یه محصول صفر کردم بدون اتصال به درگاه میره تو همون جایی که میخوام چیکار کنم؟

• حنان ابراهیمی ستوده
    حنان ابراهیمی ستوده در: سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ در ۱۱:۱۱ ب٫ظ #7204

سلام . توی انصراف و ناموفق که برمیگرده به صفحه ای که فرم وجود داره . بعد از وضعیت موفق به تاییدیه میره … شما اگه میخوای بعد از تراکنش موفق به برگه یا لینک مورد نظر شما بره باید تاییدیه پیشفرض رو ویرایش کنی و نوعش رو تغییر بدی .

• امیر در: یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۶:۲۸ ب٫ظ #12157

سلام
    من با درگاه زرین پال همین مشکل رو دارم
    وقتی تراکنش چه موفق و چه نا موفق هست همون پیام پیشفرض نمایش داده میشه نمیدونم چکار کنم لطفا راهنمایی کنید

• امیر در: یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۶:۲۹ ب٫ظ #12158

این مشکل خیلی بد هست چون میخوام پس از تراکنش موفق به یک صفحه مشخص ارجاع داده بشه اما این ممکن نیست

• حنان ابراهیمی ستوده
        حنان ابراهیمی ستوده در: دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۳:۴۳ ق٫ظ #12175

سلام جناب
        توی نسخه 2 این امکان وجود داره . اون موردی که گفتم نمیشه اگه به تاریخش دقت کنید میبینید که مربوط به نسخه 1 هست.

شما چند تا تاییدیه بسازید برای هر وضعیت تراکنش ، بعدش توی تنظیمات فید درگاه هر قسمت رو مطابق با تاییدیه اش تیک بزنید.

اول از همه یکم با تاییدیه ها کار کنید تا دستتون بیاد .

با موس که روی تنظیمات فرم برید زیر منوی تاییدیه ها ظاهر میشه.

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.