انجمن تعطیل می باشد.

از ایجاد تاپیک و پست های جدید خود داری نمایید.

لطفا این اطلاعیه را مطالعه بفرمایید.

نتیجه بازگشت از بانک در برگه ای مجزا

ارسال شده در: پرسش و پاسخ
  • VEXEL در: چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴ در ۵:۳۹ ب٫ظ #5531

سلام و عرض ادب
    چطور میشه وقتی که کاربر بعد پرداخت از طریق درگاه بانک به سایت برمیگرده

طوری کنیم که به یه برگه مجزا هدایت بشه و اونجا نتیجه تراکنش رو بهش نشون بدیم

مثلا اگر پرداخت موفق بود : کد پیگیری بانک + یه review از محصولی که خرید کرده رو نمایش بده

و وقتی هم که نتیجه تراکنش انصرافی باشه : بنویسه انصرافی و یه عکس که خودم براش مشخص میکنم رو نمایش بده

ممنونتون میشم اگر محبت کنین و بنده رو راهنمایی کنین .

• گرویتی فرم پارسی
    گرویتی فرم پارسی در: پنجشنبه ۴ تیر ۱۳۹۴ در ۲:۲۵ ب٫ظ #5545

سلام .

برای موفق که کاری نداره . کافیه به تنظیمات فرم >> تاییدیه ها برید و نوع تاییدیه رو بذارید برگه و برگه مورد نظرتون رو انتخاب کنید .

داخل همون برگه هم اگه از برچسب یا به قولی شورت کد all field استفاده کنید review رو می بینه .

تو همون برگه تاییدیه که میرید قبل اینکه بخواید کار بالا رو انجام بدید یه فیلد داره که کنارش یه دکمه کوچیک داره . همه برچسب ها یا شورت کد های فرم از جمله کد رهگیری پرداخت ، وضعیت تراکنش و …. وجود داره که اون برچسب ها رو میتونید کپی کنید تو همون برگه ای که بالا گفتم .

• VEXEL در: پنجشنبه ۴ تیر ۱۳۹۴ در ۱۰:۳۸ ب٫ظ #5548

سلام
    بسیار ممنون 🙂
    پرداخت موفق رو درست کردم ( میره به برگه ای که مشخص کردم و چیزایی رو که میخوام رو به کاربر نشون میده )
    ولی یه موردی هست
    وقتی پرداخت موفق باشه به برگه ای که مشخص کردم میره ولی شرایط ادرس دهیش به این صورته
    http://test.ir/result/?id=28
    http://test.ir/result/?id=32
    .
    .
    .
    خوب اینطوری هر کسی این ادرس رو وارد کنه میتونه مشخصات شخص پرداخت کننده رو ببینه !
    نمیشه کاری کرد که لینک ها یک بار مصرف باشن و فقط برای اون شخص و فقط یک بار به نمایش دربیاد ؟
    __
    یه مورد دیگه اینکه در صورتی که پرداخت حالتی به جز موفق باشه به اون برگه ای که مشخص کردم ریدایرکت نمیشه : |

لطفا در مورد این موارد هم بنده رو راهنمایی کنین
  • گرویتی فرم پارسی
    گرویتی فرم پارسی در: شنبه ۶ تیر ۱۳۹۴ در ۴:۵۰ ق٫ظ #5573

اون برگه فقط برای پرداخت موفق هست . ناموفق تو همون صفحه ای که فرم پر شده نشون میده … حالا شاید بعدا اضافه کردم ناموفق رو .

ولی در مورد این جمله شما :
    “خوب اینطوری هر کسی این ادرس رو وارد کنه میتونه مشخصات شخص پرداخت کننده رو ببینه !” ..

شما یه بار دیگه از طریق فرمتون یه پرداخت موفق انجام بدید . و بعد از بازگشت از بانک همون لینکی که نشون میده رو کپی کنید و تو یه مرور دیگه لینک رو وارد کنید …. چی میبینید دقیقا !؟!؟

• armin در: شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ در ۱۱:۰۴ ق٫ظ #11095

سلام. ببخشید من ادامه این تاپیک پیام میدم چون تا سوالم تقریبا تکمیل کننده مشکل دوستمون هست.
    چطور میشه بعد از پرداخت موفق وارد برگه جدید بشه و اون وقت کاربر یک سری اطلاعات تکمیلی رو که مربوط به سفارشش هست پر کنه و توی فرم مشخص باشه که این اطلاعات تکمیلی مربوط به کدوم سفارش هست؟
    این کار رو به این دلیل انجام میدم که اگر همون اول کاربر بخواد همه اطلاعات رو پر کنه خیلی زمانبر و خسته کننده میشه.
    یک مثال میزنم: در واقع مثلا برای دریافت سفارش تولید یک لوگو مشتری میخواد سفارش بده. مشخصات اولیه رو که وارد کرد و هزینه رو پرداخت کرد میخوام یک فرم دیگه ظاهر بشه و مشخصات تکمیلی مورد نیاز برای طراحی یک لوگو رو از کاربر دریافت کنه.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

• armin در: شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ در ۱۲:۰۷ ب٫ظ #11096

در ادامه سوال قبل، اگر بخواهم پس از پرداخت یک اکانت در وردپرس ساخته شود و کاربر وارد سیستم WHMCS شود تا پروفایل خود را تکمیل کند چطور؟ آیا چنین کاری امکان پذیر است و آیا پیشنهاد میکنید؟
    ممنونم.

• mohammad.edvard@gmail.com در: جمعه ۶ فروردین ۱۳۹۵ در ۶:۴۳ ب٫ظ #11181

یک مشکل دارم

• گرویتی فرم پارسی
    گرویتی فرم پارسی در: یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ در ۱۰:۲۲ ب٫ظ #11388

@armin

توی نسخه 2 درگاه های پرداخت که منتشر کردیم امکان قرار دادن تاییدیه جدا برای هر وضعیت تراکنش وجود داره .

برای انتقال به صفحه خاص هم میتونید از طریق >> تنظیمات فرم >> تاییدیه ها >> تاییدیه مورد نظر رو بسازید و نوعش رو برگه یا انتقال بزارید

• mohammad.shahriari@yahoo.com در: جمعه ۲۰ فروردین ۱۳۹۵ در ۳:۱۷ ق٫ظ #11520

سلام
    طبق دستور گفته شده عمل کردم
    اما وقتی به تنظیمات فرم >> تاییدیه ها رفته و نوع تاییدیه رو گذاشتم برگه و برگه مورد نظر انتخاب کردم.

داخل همون برگه هم اگه از برچسب یا به قولی شورت کد all field استفاده کردم review رو نشون نمیده

و حتی از برچسب ها یا شورت کد های فرم از جمله کد رهگیری پرداخت ، وضعیت تراکنش استفاده کردم اما نشد
    چیکار کنم؟؟

• mohammad.shahriari@yahoo.com در: جمعه ۲۰ فروردین ۱۳۹۵ در ۳:۲۰ ق٫ظ #11521

و پس از ارسال فرم نتیجه فقط متن خود شورت کدها نمایش داده میشه

• گرویتی فرم پارسی
    گرویتی فرم پارسی در: یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ در ۵:۴۷ ق٫ظ #11615

سلام
    متن دقیق مشکل رو توی ایمیل به hannanstd@gmail.com شرح بدید.

جستار ‘نتیجه بازگشت از بانک در برگه ای مجزا’ برای پاسخ های جدید بسته است .