پاسخ به : خروجی html
mohsennnnnn در: دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۴ در ۱۱:۲۰ ق٫ظ #5923

با سلام
من بازم متوجه نشدم در حقیقت سواد برنامه نویسی و کار با اینجور برنامه ها رو ندارم و متاسفانه با هر جا تماس میگیرم خیلی تخصصی جواب میدن و با پشتیبانی سایتم تماس گرفتم گفتند باید تگ های html بگذارم
من یه جور دیگه سوال سوال میکنم من یک سایت دارم و یک زیر دامنه در دو هاست مجزا این فرم را در هاست زیر دامنه ام درست کردم ولی نمی خوام فرم در زیر دامنه من باشد میخام فرم در سایت اصلی من باشه که خیلی بهتره چند ماه دنبال این قضیه هستم که اگر بشه واقعا دعات میکنم ببین سایت اصلی من امکان نصب افزونه را نداره ولی امکان اجرا html و iframe رو داره چطور میتونم این فرم رو در صفحه اصلی سایتم اجرا کنم و تا کاربر وقتی بخواد محاسبه قیمت کنه در همون صفحه اصلی بتونه و به صفحه زیر دامنه نره .
و یه چیز دیگه هم امتحان کردم اینکه از فرم خروجی گرفتم و تو یه سری سایت ها که تست کد html آنلاین هست تست کردم و فقط نوشته های انگلیسی نشان میده و فرم را نشان نمیده آیا منظور از خروجی گرفتن این نیست که کد را در جای دیگر استفاده کنیم .
خواهش میکنم مرا کمی راهنمایی کنید من چند ماهه که درگیر این فرم هستم تو رو خدا کمی ساده و مبتدی راهنمایی کنید.
با تشکر