پاسخ به : ایجاد اختلال فارسی ساز با یوزر پرو

سایت Gravity Forms فارسی انجمن ها بسته فارسی ساز ایجاد اختلال فارسی ساز با یوزر پرو پاسخ به : ایجاد اختلال فارسی ساز با یوزر پرو

javidan در: یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱:۰۹ ب٫ظ #4421

با سلام و خسته نباشید
جناب ستوده
اول از شما ممنونم که دسترس فارسی ساز قبلی رو برام قرار دادید
الان که دوباره بررسی کردم یادم افتاد که من 5 تا فرم تو سایت زدم پس اگر مشکلی باشه باید همشون داشته باشن الان که دوباره و بعد از نصب ورژن 1.6 تست کردم فقط همین دو فرم اصلی و آخری مشکل داشت و 3فرم دیگه سالم بودن دوباره بروزرسانی رو زدم و به 1.7.1 ارتقا دادم و دوباره تست گرفتم اون 3 فرم سالم بودن و 2 فرم تغییر کرده مشکل دارن تغییران این 2 فرم هم یکسانه یعنی بهشون فقط تاریخ شمسی و ساعت اضافه شده یکی از فرمها رو دوباره تغییر دادم زمان و تاریخ رو یکی تست گرفتم و الان فهمیدم که تاریخ شمسی و زمان هر دو ایراد داره وقتی زمان رو فعال کنم دکمه های رادیویی بهم میریزن و وقتی تاریخ رو فعال کنم و گزینه شمسی رو نیز فعال کنم که کل فرم غیب میشه البته فقط فرمی که تاریخ رو داشته باشه ضمنا آخرین ورژن وردپرس نصبه یوزر پرو نیز دوباره نصب شد با حذف ساعت و زمان فرم ها نمایان شدن .
البته میدونم یکم عجله کردم در ارسال پست و بابتش عذر می خوام ولی اینکه چرا افزونه های کاربری ایجاد مشکل میکنه یکم برام عجیب بود.
امیدوارم توضیحاتم کمکی کنه تا مشکل پیدا بشه
موفق باشید