پاسخ به : فرم سفارش محصول مشخص

سایت Gravity Forms فارسی انجمن‌ها پرسش و پاسخ فرم سفارش محصول مشخص پاسخ به : فرم سفارش محصول مشخص

babaheydar در: چهارشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۴ در ۶:۴۱ ب٫ظ #2890

دقیقا همون روشی که برای اکسپورت گرفتن هست رو انجام دادم
اگه به مطالب قبلی برگردین من فایل رو براتون توی یه فایل زیپ ارسال کردم. و این همون فایلی هست که بهم داده

الان من یه بار به صورت کامل گرویتی فرم رو از قسمت تنظیماتش UNINSTALL کردم و دوباره نصب کردم.
حالا فرمی که از دست دادمو بیخیال دوباره درستش میکنم. ولی مشکل این به هم ریختگی رو چیکار کنم ؟ با این که یک بار کامل حذفش کردم و دوباره نصب کردم بازم حل نشد. این در حالی هست که وقتی برای اولین بار نصبش کرده بودم, قسمت راهنماهاش درست کار میکرد و مشکل به هم ریختگی نداشت, ولی یهو متوجه شدم که اینطوری شده. که بهتون هم گفتم که برای اطمینان یک بار کلا UNINSTALL کردم و نصبش کردم ولی درست نشد.
به تنها چیزی که شک میکنم شاید دلیل این به هم ریختگی اون باشه, اینه که من توی افزونه های گرویتی فرم, افزونه User Registration رو نصب کردم, ولی مطمئن نیستم که این اتفاق درست بعد از نصب این افزونه افتاده یا نه . ولی بازم برای اطمینان, افزونه User Registration رو اول غیر فعال و بعد هم پاکش کردم ول درست نشد. تازه بعد اون بود که کلا گرویتی فرم رو پاک کردم و دوباره نصب کردم.

اینو گفتم که شاید شما متوجه مشکل من بشید و مثلا بگید تاثیری که نصب افزونه User Registration داره باعث این به هم ریختگی شده.

به هر حال شاید چیز مهمی نباشه این به هم ریختگی ولی در مواردی از جمله قسمت “نگهدارنده متن”, چون وقتی روی اون قسمت میریم به هم ریختگی بوجود میاد, به همین خاطر اصلا نمیشه به متغیرهای درون اون دست پیدا کرد. و این چیزیه که برای من لازمه. لطفا کمکم کنید.

با تشکر