پاسخ به : فرم سفارش محصول مشخص

سایت Gravity Forms فارسی انجمن‌ها پرسش و پاسخ فرم سفارش محصول مشخص پاسخ به : فرم سفارش محصول مشخص

babaheydar در: شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۴ در ۸:۵۵ ب٫ظ #2775

با سلام
من تو ی سایتم میخوام پرده تزیینی بفروشم و برای فروش هم باید فرم طراحی کنم.
ولی چند تا مشکل دارم

1 – ارتفاع و عرض پرده باید توسط کاربر تعیین بشه.
2 – ارتفاع و عرض باید با هم ضرب شده و مساحت پرده بدست بیاد.
3 – با توجه به مساحت پرده, قیمت اون محاسبه بشه
4 – مساحت پرده نباید کمتر از 1.5 متر مربع باشه, یعنی درست به همون اندازه ای که کاربر مشخص کرده تحویل داده میشه, ولی از نظر قیمت 1.5 متر مربع محاسبه میشه. ( پس باید هم قیمت برای پرداخت آنلاین مشخص باشه و هم دقیقا اندازه مورد نظر کاربر به مدیریت ارسال بشه )
5 – همون مورد 4 رو توی ارتفاع هم داریم, یعنی اندازه ارتفاع از لحاظ قیمت 1 متر محاسبه میشه, هر چند کاربرارتفاع کمتری رو بخواد.
( توضیح مورد 4 و 5 : انگار پرده در مساحت کمتر از 1.5 متر مربع همون قیمت 1.5 متر مربع رو داره اما با بزرگتر شدن پرده به طبع قیمت هم شروع به افزایش میکنه )
6 – حالت چاپ ( بدون چاپ, یکرو و دورو ). این هم یکی از انتخاب های کاربر باید باشه به این صورت که : مثلا پرده با حالت چاپ یکرو قیمتش متر مربعش با پرده با حالت چاپ دورو

پس باید فرم برای محاسبه قیمت, 3 مورد طول , عرض و حالت چاپ رو در نظر بگیره و قیمت رو ارایه کنه و اینطوری نباشه که مثلا بیاد بگه پرده با ارتفاع 2 متر و عرض 3 متر میشه 6 متر مربع و مثلا 100000 تومان + مثلا حالت چاپ دو رو هم میشه 200000 تومان = 300000 تومان.

میدونم توضیحم طولانی شد ولی ببخشید دیگه فکر کنم با امکاناتی که گرویتی فرم داره امکان پذیر باشه ولی من بلد نیستم.

با تشکر