پاسخ به : مشکل در منطق شرطی و فرم

سایت Gravity Forms فارسی انجمن ها پرسش و پاسخ مشکل در منطق شرطی و فرم پاسخ به : مشکل در منطق شرطی و فرم

mohsen14270 در: پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۳:۳۷ ب٫ظ #12067

سلام
من از افزونه Quform استفاده می کردم ک ب افزونه Gravity Forms برخورد کردم تصمیم گرفتم که تست کنم
ولی چندتا مشکل داره
اول اینکه امنیت همیشه حرف اول میزنه
توی بحث امنیتی من میخوام فرمم ب ی نحوی باشه ک ی کاربر فقط ی بار بتونه ثبت نام کنه با اطلاعات مخصوص خودش اما توی این فرم اصلا ب شماره ملی یا اطلاعات وارد شده ک قبلا ثبت شده ایرادی نمیگیره و راحت اجازه ثبت نام میده
در صورتی ک Quform این ایراد میگیره و میگه این شماره ملی یا فلان اطلاعات قبلا در سیستم ثبت شده!!!
دوم اینکه من میخوام در قسمت نحوه آشنایی یا ما توی فرم کاربر شاید بخواد 2 یا بیشتر از گزینه هارو انتخاب کنه ک توی Gravity Forms این امکان نداره و فقط ی مورد میتونه انتخاب کنه اما افزونه Quform میتونه با از گزینه های موجود 1 یا 2 و یا همرو انتخاب کنه
سوم اینکه لیست شهر ها وقتی استان انتخاب میشه نشون داده نمیشه در صورتی ک بعد از فیلتر کردن و قرار دادن روی نام استان باید نشون داده بشه
چهارم اینکه قالب کپچا درست تنظیم نیست و به هم میریزه و حالت بوسترپ فعال نیست
پنجم اینکه قابلیت کاستومایز رنگ بندی و ظاهر و حاشیه به صورتی ک بتونیم رنگ مورد نظر برای حاشیه فرم و بک گراند فرم انتخاب کنیم مثل افزونه Quform نیست
ششم و از همه مهم تر اینکه خروجی ک میخواییم نمیده بهمون همه فرم ها خروجی اکسل راحت میدن ولی این فرم نه
هفتم اینکه برای تلفن نیمتونیم ی قالب خودمون تعریف کنیم کاربر اگر قصد زدن سایت داشته باشه با وارد کردن مقادیر زیاد بدون وجود الکوی مشخص میتونه باعث sql خوردن سایت بشه این برای فیلد های دیگه هم صدق میکنه!
خیلی مشکلات زیادی دیدم من روی این افزونه
این لینک صفحه ای هست ک ازش استفاده کرده ام

فرم پیش ثبت نام دوره کامپتیا COMPTIA

اگر میشه ی نگاهی بندازید و در بهتر کردنش بهم کمک کنید و بگید برای رفع مشکلات باید چیکار کنم
با تشکر از همکاری شما
محسن امرا.