مشاهده اطلاعیه سایت

سوالات متداول

گرویتی فرم چیست؟

گرویتی فرم بی شک برترین و حرفه ای ترین افزونه فرم ساز وردپرس می باشد که با استفاده از آن قادر هستید انوع فرم های مختلف را در وب سایت وردپرسی خود را بدون نیاز به دانش خاص و یا صرف وقت زیاد طراحی و ایجاد کنید! این افزونه شما را قادر می سازد انواع فرم ها با فیلد های مختلف، قابلیت انتخاب ظاهر دلخواه و ایجاد فرم های چند مرحله ای، قابلیت ایجاد محدودیت برای فرم ها، ساخت فیلد های پیشرفته و شرطی، قابلیت ساخت فرم و نمایش آن در زمان بندی های مختلف، قابلیت ایجاد انواع فیلد های محاسبه گر (وزنی، و…)، قابلیت اتصال به درگاه پرداخت می باشد. در صورتی که فرمی توسط گرویتی فرم قابل پیاده سازی نباشد قطعا توسط هیچ فرمساز دیگری نیز در وردپرس قابل پیاده سازی نخواهد بود.
:

آیا گرویتی فرم رایگان است؟

خیر گرویتی فرم یک افزونه تجاری است که در سایت اصلی و خارجی آن به فروش میرود و بجز همان سایت از هیچ سایتی دیگری نباید خریداری کرد. هر سایت دیگری که گرویتی فرم را با ادعای اصل بودن آن به فروش میرساند، دارای ادعای کذب می باشد.
:

با توجه به محدودیت های ارزی در کشور گرویتی فرم را چگونه تهیه کنیم؟

بارها عرض شد که برای گرویتی فرم تنها باید به سایت اصلی و خارجی آن هزینه پرداخت کرد و به هیچ وجه از مارکت های دیگر خریداری نکنید ولی در پست زیر نحوه تهیه گرویتی فرم توضیح داده شده است.
تهیه نسخه آخر گرویتی فرم
:

آیا گرویتی فرم فارسی هم هست؟

گرویتی فرم به صورت پیشفرض فارسی نیست ولی شما میتوانید با نصب پلاگین فارسی ساز از مزایای بومی سازی آن استفاده کنید. در فارسی ساز بجز ترجمه به زبان فارسی امکانات متعدد دیگری نیز اضافه شده است که ضمن دانلود از لینک زیر میتوانید امکانات اضافه شده را نیز مشاهده کنید:
دانلود رایگان بسته فارسی ساز از مخزن وردپرس
:

برای استفاده از گرویتی فرم دقیقا چه باید بکنم؟

ابتدا این پست را مطالعه نمایید. سپس فارسی ساز را از اینجا نصب نمایید. تبریک میگوییم شما اکنون تمام امکانات کامل گرویتی فرم را بدون محدودیتی در اختیار دارید. پس از آن لذت ببرید.
:

در سایت گرویتی فرم پارسی چه مواردی به فروش میرود؟

در سایت گرویتی فرم پارسی تنها پلاگین هایی که توسط مدیر سایت برنامه نویسی شده اند به فروش میرود و در غیر این صورت هیچ محصول دیگری نه فروخته میشود و نه هزینه ی دیگری دریافت میشود. تمام موارد قابل فروش در سایت گرویتی فرم پارسی توسط خود ما برنامه نویسی شده است که شامل : درگاه های پرداخت ایرانی، افزونه پیامک، افزونه اتصال به میلرلایت، پلاگین تعیین کد دسترسی، پیگیری از طریق کد رهگیری، فروش لایسنس و … می باشد.
:

آیا گرویتی فرم دارای افزونه های جانبی هم هست؟

بله گرویتی فرم دارای تعداد بسیار زیادی افزونه جانبی، هم در مخزن وردپرس، هم در سایت Codecanyon.net و هم در سایت خود گرویتی فرم می باشد.
:

بهترین مرجع آموزش ها و مستندات گرویتی فرم جهت راهنمای هوک ها و .. چیست؟

بهترین مرجع گرویتی فرم سایت GravityHelp می باشد. ولی سایت GravityWiz نیز دارای اموزش ها و تریک های بسیار زیاد و مفیدی است که متاسفانه باید با IP غیر از ایران از اموزش های این سایت استفاده نمایید.
:

بعد از نصب گرویتی فرم نیاز هست که با چه مطالبی آشنا شوم؟

شما باید با مفاهیم زیر آشنا شوید:

اعلان ها

تاییدیه ها

فیلدهای قیمت گذاری

راهنمای اتصال به درگاه پرداخت
:

در صورتی که در مورد خاصی نیاز به راهنمایی داشتم چه کنم؟

ابتدا با دقت تمام مطالب سایت رو مطالعه کنید و اگر به پاسخ نرسیدید سپس از طریق نظرات سایت درخواست خود را مطرح نمایید.