گرویتی فرم

آموزش تصویری کار با افزونه گرویتی ویو Gravity View

تاریخ: یکشنبه 6 اکتبر 2019

دسته بندی:  آموزش

تعداد نظر: ۳

تعداد بازدید: ۶۷۸


در این آموزش از سایت گرویتی فرم فارسی نحوه کار با افزونه گرویتی ویو را آموزش خواهیم داد که کاربرد مختلفی داشته و امکان نمایش ورودی های فرم های گرویتی فرم را در اختیارتان قرار خواهد داد.

ابتدا فرم را در جهت نمایش ورود های آن انتخاب کنید. فرم مورد نظر باید دارای ورود بوده و کاربران اطلاعات خود را از طریق فرم ارسال کرده باشند.

به طور مثال ما نحوه نمایش به صورت لیست را انتخاب می کنیم:

به طور مثال ما قصد داریم بخش را ایجاد کنیم که به وسیله آن کاربر بتواند در اطلاعات ورود فرم مورد نظر جستجو کند. مثلا شما در ورود های فرم خود فیلدهای مانند نام ، نام خانوادگی، کد ملی ، شماره نظام پزشکی و موارد دیگر دارید که به قصد دارید به کاربران این امکان را بدهید تا با جستجو هرکدام از فیلدها (مثلا کد ملی) بتواند به اطلاعات شخص مورد نظر دست پیدا کند.

برای این منظور از قسمت بخش بالا افزودن ویجت را انتخاب کرده و گزینه Search  Bar را انتخاب کنید.

پس از این مرحله باید نحوه نمایش اطلاعات را انتخاب کنید. در این بخش شما میتوانید پس از جستجو کاربر اطلاعاتی که مایل هستید در ورودی فرم ها موجود می باشد را انتخاب کرده و نمایش دهید.

پس از این مرحله نمای شما ایجاد شده و آن را منتشر کنید. برای نمایش فرم جستجو از همین صفحه در نوار کناری سمت چپ، کد کوتاه نمایش نمای خود را انتخاب کرده و در برگه های دلخواه خود جهت نمایش قرار دهید.

پس از این مرحله فرم های جستجو در برگه نمایش داده می شود. کاربر با وارد کرده اطلاعات در هر فیلد میتواند به اطلاعات مورد نظر خود دست پیدا کند.

امیدواریم از این آموزش از سایت گرویتی فرم فارسی لذت برده باشید.


۳ دیدگاه برای این محصول ثبت شده است!

comment

علی lulebazkoni

یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸

عالی بود
پاسخ

comment

یه ممبر

جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۸

افزونه خوبیه سرعت بالایی داره. مطلب هم کمک کرد نصب کنم. مرسی
پاسخ

comment

masoud.payandeh

سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸

درود بر شما عالی بود ممنون
پاسخ

دیدگاه خود را بیان کنید!