گرویتی فرم

افزونه شخصی سازی ظاهر فرم‌های گرویتی فرم

تاریخ: سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸

دسته بندی:  افزونه های تجاری

تعداد نظر: ۲۰

تعداد بازدید: ۱۳۱۴۹


گرویتی فرم با ایجاد فرم های مختلف به شما این امکان را می‌دهد تا اطلاعات مختلفی را از کاربران دریافت کرده و از آن بهره مند شوید. پس از استفاده از این فرم ساز قدرتمند و بهره مندی از امکانات فراوان آن شاید نیاز به افزودن امکانی در جهت شخصی سازی ظاهر فرم های آن داشته باشید. برای این منظور شما به افزونه جانبی نیاز دارید که قابلیت شخصی سازی و افزودن قالب به فرم های این فرم ساز را در اختیارتان قرار دهد.

افزونه شخصی سازی ظاهر فرم‌های گرویتی فرم با افزودن قابلیت شخصی سازی ظاهر فرم های این افزونه در تنظیمات هر فرم به شما این امکان را می دهد تا با مراجعه به این بخش بتوانید هرکدام از فرم های دلخواه خود را شخصی سازی کرده و قالب های مختلف آن را برای فرم های خود انتخاب کنید. این افزونه دارای قالب های پیش فرضی بوده که می‌توانید از هرکدام که مایل هستید برای فرم های خود استفاده کنید.

در تصویر زیر میتوانید برخی از قالب های این افزونه را مشاهده کنید:

همان طور که مشاهده کردید این افزونه دارای قالب های پیش فرض بوده و در کنار آن این امکان را می دهد تا قالب های شخصی خود را متناسب با نیاز طراحی کنید. شما میتوانید تمامی موارد ظاهری فرم های خود را از هر جهت تغییر داده و ظاهر بسیار زیبا برای فرم های خود ایجاد کنید.

در تنظیمات این افزونه میتوانید بخش ها و ویژگی های مختلفی از فرم های خود را به صورت کامل شخصی سازی کنید. به طور مثال شما می‌تواند فونت های متن ها و فیلدهای فرم خود را به صورت کامل تغییر داده و فونت مورد نظر خود را اعمال کنید. همچین می‌توانید رنگ و سایز فونت های خود را به صورت کامل تغییر دهید.

در بخش تنظیمات قالب های این افزونه میتوانید آیکون های مختلف را انتخاب کرده و در فرم های خود از آنها استفاده کنید. همچنین می‌توانید پس زمینه های فرم های خود را بر اساس موارد مختلف انتخاب کنید.

در تنظیمات این افزونه می‌توانید از کدهای CSS در جهت ویرایش و شخصی سازی فونت ها استفاده کرده و موارد دلخواه خود را ویرایش کنید.


۲۰ دیدگاه برای این محصول ثبت شده است!

دیدگاه خود را بیان کنید!