گرویتی فرم

افزونه اتصال گرویتی فرم به ووکامرس

تاریخ: دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸

دسته بندی:  افزونه های تجاری

تعداد نظر: ۴

تعداد بازدید: ۳۱۱


ووکامرس یک افزونه قدرتمند در زمینه ساخت فروشگاه های اینترنتی می باشد که به کمک آن میتوانید یک فروشگاه اینترنتی ایجاد کرده و محصولات خود را برای فروش آنلاین در آن قرار دهید. این فروشگاه ساز از امکانات بسیار متنوعی برخودار است و با افزونه های زیادی همچون فرم ساز گراویتی فرم سازگار است.

افزونه اتصال گرویتی فرم به ووکامرس  یک افزونه کاربردی در زمینه اتصال فروشگاه ساز ووکامرس به فرم ساز گرویتی فرم می‌باشد که به کمک آن می‌توانید فرم های ایجاد شده در این فرم ساز را در محصولات خود نمایش دهید. این افزونه یک بخش به ویرایش محصولات ووکامرس اضافه خواهد کرد که به وسیله آن میتوانید هرکدام از فرم های ایجاد شده را انتخاب کنید. همچنین میتوانید گزینه نمایش نام فرم و توضیحات آن را درصورت تمایل فعال و یا غیرفعال کنید.

در اینجا میتوانید یک نمای کلی از نحوه نمایش فرم های گرویتی فرم در ووکامرس را مشاهده کنید. هرکدام از فرم های انتخابی در بخش نمایش محصول ووکامرس نمایش داده خواهد شد.

اتصال گرویتی فرم به ووکامرس

۴ دیدگاه برای این محصول ثبت شده است!

comment

Ehsan

یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸

سلام عزیز این افزونه عالیه اما متاسفانه من از اون سالی که با گروتی اشنا شدم با ساختارش مشکل داشتم اگر میشه افزونه ای برای درست کنید که ظاهرش رو زیبا کنه ما که css بلد نیستیم لاقل زیبایی و یه پوسته زیبا رو خودتون بهش اضافه کنید از این حالت دربیاد . ممنون
پاسخ

comment

پشتیبان سوم گرویتی فرم پارسی

سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸

سلام میتوانید از این افزونه استفاده کرده و قالب های مختلفی رو به فرم های خود اضافه کنید https://gravityforms.ir/48588/
پاسخ

comment

مهدی

چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸

سلام. این افزونه فقط فرم رو در صفحه محصول نمایش میده؟ یا در رابطه با محصول هم کاری انجام میده؟ مثلا میشه یه فرم رو از این طریق تکمیل کرد و پرداختش و پیگیری رو از طریق ووکامرس انجام داد؟
پاسخ

comment

پشتیبان سوم گرویتی فرم پارسی

پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸

کار این افزونه نمایش فرم گرویتی فرم در صفحه محصول می باشد و با خرید مشتری فرم ارسال می شود
پاسخ

دیدگاه خود را بیان کنید!