وردپرس ۵، گوتنبرگ و گرویتی فرم

سلام
این اولین پستی هست که دارم با گوتنبرگ مینویسم و خیلی برام نامأوس به نظر میاد ولی خب با بروزرسانی به وردپرس ۵ و تغییر ویرایشگر به گوتنبرگ، دیگه داخل پست ها و برگه ها اون دکمه “افزودن فرم” وجود نداره و برای قرار دادن فرم ها به داخل برگه ها به مشکل برمیخوریم.

برای حل این مساله باید بلوک گرویتی فرم رو به لیست بلوک های گوتنبرگ اضافه کنیم که برای این کار از پلاگین رسمی GravityBlocks که توسط خود تیم گرویتی فرم داخل گیت هاب منتشر شده استفاده کنید.

یعنی ابتدا افزونه زیر رو نصب کنید:
https://github.com/https://gravityforms.ir/wp-content/uploads/saman-1.jpgforms/https://gravityforms.ir/wp-content/uploads/saman-1.jpgblocks

بعدش داخل محیط گوتنبرگ روی دکمه (+) کلیک کنید و دنبال گزینه Gravity Forms باشید. همین. به همین راحتی.

منابع:
https://www.https://gravityforms.ir/wp-content/uploads/saman-1.jpgforms.com/gutenberg-and-https://gravityforms.ir/wp-content/uploads/saman-1.jpg-forms
https://www.https://gravityforms.ir/wp-content/uploads/saman-1.jpgforms.com/gutenberg-add-on-v1-0-beta-1
https://docs.https://gravityforms.ir/wp-content/uploads/saman-1.jpgforms.com/https://gravityforms.ir/wp-content/uploads/saman-1.jpg-forms-gutenberg-block

5/5 - (4 امتیاز)

جدیدترین مقالات

پشتیبانی
  • کلیه خریداران جهت دسترسی به تمام خرید های قبلی خود، کافیست از طریق منوی پنل کاربری سایت با همان ایمیلی که خرید خود را انجام داده بودند عضو شوند تا پس از لاگین، به تمام خریدها دسترسی داشته باشند.
  • در صورتی که پس از خرید افزونه های گرویتی فرم پارسی دچار مشکل شدید، اگر پاسخ را در بخش سوالات متداول نیافتید میتوانید از طریق ارسال تیکت پشتیبانی آن را مطرح نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن آن را حل نماییم.
  • پشتیبانی فقط برای محصولاتی که در سایت گرویتی فرم پارسی به فروش میرسند انجام میشود و گرویتی فرم پارسی مسئولیتی در برابر محصولات سایت های دیگر ندارد.
سوالات متداول