معرفی افزونه اتصال گرویتی فرم به نرم افزار ارتباط با مشتری ویتایگر

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ویتایگر یک نرم افزار CRM منبع باز (اپن سورس) یکپارچه ای است که در ۳۱ دسامبر ۲۰۰۴ به عنوان یک نسخه متن باز از SugarCRM تولید شده است. این نرم افزار با استفاده از ابزارهای مختلفی در جهت سیستماتیک نمودن و یکپارچه سازی حوزه هایی چون بازاریابی،فروش،پشتیبانی،پیاده سازی فرآیندهای سازمانی،اتوماسیون اداری و … را پوشش داده تا سازمان مشتریان را برای حفظ مشتریان فعلی، جذب مشتریان جدید، افزایش وفادار سازی مشتریان، برندسازی، ارائه خدمات پس از فروش مناسب و در نهایت افزایش فروش یاری نماید.

افزونه بسیار کاربردی Vtiger Gravity Form به شما امکان این را می دهد تا تمامی فرم های ساخته شده از طریق فرم ساز گرویتی فرم را به نرم افزار ویتایگر متصل کنید. با این افزونه اطلاعات ارسال شده از طریق گرویتی فرم را در ویتایگر به عنوان سرنخ فروش، مخاطب و یا سازمان ثبت نمایید و از قابلیت های متعدد گراویتی فرم برای ویتایگر استفاده نمایید.

صفحه خرید افزونه ویتایگر

توجه: این پست صرفا به منظور معرفی این افزونه ایجاد شده است و در صورت نیاز به هرگونه پشتیبانی و پرسش و پاسخ از طریق لینک معرفی شده در بالا اقدام نمایید.

به این post امتیاز دهید

جدیدترین مقالات

پشتیبانی
  • کلیه خریداران جهت دسترسی به تمام خرید های قبلی خود، کافیست از طریق منوی پنل کاربری سایت با همان ایمیلی که خرید خود را انجام داده بودند عضو شوند تا پس از لاگین، به تمام خریدها دسترسی داشته باشند.
  • در صورتی که پس از خرید افزونه های گرویتی فرم پارسی دچار مشکل شدید، اگر پاسخ را در بخش سوالات متداول نیافتید میتوانید از طریق ارسال تیکت پشتیبانی آن را مطرح نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن آن را حل نماییم.
  • پشتیبانی فقط برای محصولاتی که در سایت گرویتی فرم پارسی به فروش میرسند انجام میشود و گرویتی فرم پارسی مسئولیتی در برابر محصولات سایت های دیگر ندارد.
سوالات متداول